Lilyan zdraví pozemšťany!!!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=787fc6fcb46aa36915815bb26b16ae7eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lilyan Evans
0-7
0-7


Založen: 29.9.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 10:07 am    Předmět: Lilyan zdraví pozemšťany!!! Citovat

Zdravím!!!
Já jsem Lilyan! Není to dlouho, co jsem se rozhodla, že si nechám narůst dlouhé vlasy a při brouzdání na netu jsem narazila na tyto stránky! Vlasy mám krátké asi do půlky krku a chtěla bych je minimálně po lopatky. Vím, že to nebude lehká cesta, ale já jsem velice ctižádostivý člověk a když si něco usmyslím, tak to taky dotáhnu do konce! Aspoň to o mně tvrdí ostatní... Doufám, že mi vlasy narostou brzy. Ale vím, že nerostou na počkání a jejich růst je velmi individuální... Chtěla bych si v nich totiž udělat pár dredů, rasta copánků a chtěla bych si je obarvit hennou na zrzavou. Tak snad vytrvám a dosáhnu tak svého vysněného dlouhovlasého snu!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 2:17 pm    Předmět: Re: Lilyan zdraví pozemšťany!!! Citovat

Lilyan Evans napsal:
Zdravím!!!
Já jsem Lilyan! Není to dlouho, co jsem se rozhodla, že si nechám narůst dlouhé vlasy a při brouzdání na netu jsem narazila na tyto stránky! Vlasy mám krátké asi do půlky krku a chtěla bych je minimálně po lopatky. Vím, že to nebude lehká cesta, ale já jsem velice ctižádostivý člověk a když si něco usmyslím, tak to taky dotáhnu do konce! Aspoň to o mně tvrdí ostatní... Doufám, že mi vlasy narostou brzy. Ale vím, že nerostou na počkání a jejich růst je velmi individuální... Chtěla bych si v nich totiž udělat pár dredů, rasta copánků a chtěla bych si je obarvit hennou na zrzavou. Tak snad vytrvám a dosáhnu tak svého vysněného dlouhovlasého snu!!! Very Happy


držíme palce, vyčítaš tu všetko potrebné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.