Noc s hennou
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5c7ddc0d7ce88535cb18ed2006dd025eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 7:46 am    Předmět: Citovat

Ono asi záleží, jakou hennou barvíš. S hennecolor jsem v tom musela spát, aby to mělo nějaký výsledek. Přišlo mi, že po 4 hodinách to moc nebarvilo. A taky když už jsem si to skoro hodinu patlala na vlasy, tak jsem to tam chtěla mít co nejdéle. Teď používám Khadi a u té stačí i 4 hodiny, ale když chci mít ty vlasy hodně hezký, tak v tom stejně spím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eva552
21-40
21-40


Založen: 17.12.2011
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 4:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, a když mám bezbarvou hennu přes den kolem 6ti hodin, není to už pak zbytečný, jestli mě to nevyjde na těch vlasech nastejno jako kdybych to měla tak cca 4 hoďky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 3:54 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem hennovala přes noc a krásně to chytlo. Aj mi příde, že se ty vlasy víc spraví, když se hennuje dýl. A ani polštář jsem si nezašpinila. Nejdřív jsem to omotala igelitem, pak na to ručník a až na ten ručník jsem si narazila čepicu. A celou noc to drželo na hlavě. (jindy mi to sjíždí)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 10:10 pm    Předmět: Citovat

Musím se přiznat, že při čtení názvu vlákna mě napadlo, že jsme tady asi opravdu dost cáklí Laughing . Normálně se spíš řeší jestli jít do postele s chlapem a tady je v hlavní roli bahno Razz (berte s rezervou)

Ale na spaní s hennou taky nedám dopustit. Šetří to čas a nebolí mě pak krk od té tíhy. A taky neschytám tolik poznámek od lidí co mě vidí s obrovským turbanem na hlavě Wink

Navíc mi to pak mín teče. Preventivně teda vycpávám po obvodu toaletákem a přes polštář mám tlustý ručník, ale zatím dobrý.
A když se to dobře naskládá na vrch hlavy dá se celkem obstojně spát.
10 hodin bych s tím přes den běhat nedokázala. A seknout s tím po 4 mi přijde škoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 10:38 pm    Předmět: Citovat

No to ja práve riešim dilemu, či keď som si ju capla na hlavu o 8 smej, tak mám ísť umyť alebo v nej spať. ( spravila som ju extrémne hustú, prvý krát čo nielenže neteičie, ale ani sa nelepila, bola ako sliz - dm bezfarebná). Ale škoda že nikto neodpovedal na otázku vyššie, či je dobré byť hodiny v henne aj keď máme bezfarebnú, či už to nie je potom jedno..... Teraz by mi to pomohlo sa rozhodnúť Very Happy.
A na druhej strane ... viete to potom ráno umyť? Mám veľké problémy s vlasmi a nechcem si ich ešte vytrhať ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 11:03 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
No to ja práve riešim dilemu, či keď som si ju capla na hlavu o 8 smej, tak mám ísť umyť alebo v nej spať. ( spravila som ju extrémne hustú, prvý krát čo nielenže neteičie, ale ani sa nelepila, bola ako sliz - dm bezfarebná). Ale škoda že nikto neodpovedal na otázku vyššie, či je dobré byť hodiny v henne aj keď máme bezfarebnú, či už to nie je potom jedno..... Teraz by mi to pomohlo sa rozhodnúť Very Happy.
A na druhej strane ... viete to potom ráno umyť? Mám veľké problémy s vlasmi a nechcem si ich ešte vytrhať ...

ja som v bezfarebnej kľudne aj nocovala. Neviem, či to malo iný účinok, ja som na sebe nikdy žiadne špeciálne nezbadala - okrem lesku Smile Ráno sa to vymývalo celkom v pohode. Vždy vypláchnem henny koľko sa dá a potom to ešte našapónujem a vypláchnem tak aj zbytok. Mne vlasy moc nepadajú ani keď je jeseň a jar, takže vpodstate ani pri vymývani henny som nemala nejaký väčší vlasopád. Ale možno sa mi to tak dobre vyplachuje preto, že tých vlasov nemám zrovna veľa Very Happy

tym som ti ale asi moc nepomohla, ze? Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 11:18 pm    Předmět: Citovat

Už som sa naladila na kúpanie, tak to idem zmyť Very Happy ... možno nabudúce.
Keby povieš, že to je výživnejšie, tak porozmýšlam Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 11:20 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Už som sa naladila na kúpanie, tak to idem zmyť Very Happy ... možno nabudúce.
Keby povieš, že to je výživnejšie, tak porozmýšlam Very Happy.

no ja som sa nikdy necítila obzvlášť vyživene Very Happy akurát sa mi krajšie leskla lebka Very Happy (lebo vlasov ozaj mám poredšie a po henne tak nejak viac odstávali od lebky a tak svietila viac ako normálne Very Happy našťastie sa to zas trochu zlepší po ďalšom umytí)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 11:25 pm    Předmět: Citovat

No super, to si mi teda spravila chute Very Happy ... zajtra príde drahý, rada by som nepriesvitnú hlavu Very Happy - ale mne teda henna skôr urobí pri korienkoch objem čo potrebujem práve kvôli tým riedkym vlasom, tak dúfam Smile. Letím do vane, pekný večer Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 11:26 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
No super, to si mi teda spravila chute Very Happy ... zajtra príde drahý, rada by som nepriesvitnú hlavu Very Happy - ale mne teda henna skôr urobí pri korienkoch objem čo potrebujem práve kvôli tým riedkym vlasom, tak dúfam Smile. Letím do vane, pekný večer Smile.

myslím, že to bude unikum mojej hlavy a nemusíš sa vôbec báť Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.