Můžu doma přebarvit melír od profi kadeřníka?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dece2fc29ed8ff0d42342d88a291bb79Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
anyzz
0-7
0-7


Založen: 30.9.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 1:30 pm    Předmět: Můžu doma přebarvit melír od profi kadeřníka? Citovat

Ahoj,
dneska jsem zeragistrovala a hned mám otázku Smile
Svoje vlasy mám světle hnědé a v nich blond melír - platinový a chtěla bych to doma přebarvit na nějakou tmavší hnědou.....Myslíte,že to půjde a nebudou v tom fleky nebo si mám radši dojít k profi kadeřníkovi??
Mooooooc děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Catca
8-20
8-20


Založen: 29.9.2012
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 6:22 pm    Předmět: přebarvení melíru Citovat

Jestli si nejsi stoprocentně jistá jak to chytne, tak bych to nechala radši na nějaké dobré kadeřnici, může ti to špatně chytnout (při barvení vlasů je důležité brát ohledy na více skutečností, a skoro nikdy nechytnou barvy z drogerky tak jak je uvedeno na obrázku na krabičce, vždy je tam ve výsledku malý anebo i velký rozdíl) a budeš z toho nešťastná, pak to budeš přebarvovat další barvou a nejenže to odnese kvalita tvých vlásků a může se stát, že nakonec stejně skončíš u kadeřnice, takže tě to pak vyjde dráž než kdyby jsi tam šla rovnou. Jsem kadeřnice, vím o čem mluvím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 8:15 pm    Předmět: Citovat

Jen tak na okraj.....tím, že půjde do kadeřnictví taky nemá zaručeno, že jí to dobře chytne.Very Happy Ale neberte to osobně. Smile
Chce to si pročíst vlákno
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=313161
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.