Brazilský keratin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4c2a96c51c63f8408c4168032aeb931fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2012 10:21 am    Předmět: Citovat

No víš jak, když má někdo zničené krepaté vlasy a dá si keratin, tak to je velká změna a má to větší efekt, pokud má však někdo své vlasy krásné, zdravé a opravdu hezké, tak ten keratin opravdu nepotřebuje a navíc to na zdravých vlasech nebude moc vidět, u keratinu platí, čím horší vlasy, tím lepší efekt Wink

Holky, které mají krásné zdravé vlasy také nechápu, ale pokud má někdo zničené ( jako např. já Sad ) tak ten keratin opravdu udělá zázrak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2012 10:41 am    Předmět: Citovat

Přesně tak.. navíc ta procedura zažehlování keratinu není zrovna šetrná, tak bych se u zdravých vlasů spíše obávala opačného efektu (on ten keratin se za nějakou dobu vymyje)..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monika51
8-20
8-20


Založen: 4.8.2012
Příspěvky: 11
Bydliště: Rakovn?­k

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 5:43 pm    Předmět: keratin Citovat

Dneska jsem byla u kadeřnice, která mi aplikovala keratin, a jsem maximálně spokojená. Vlasy vypadají zdravě, pevně, krásně voní a v\padají zdravěji, jsem zvědavá jak budou vypadat po měsíci:) A na cenu si nemůžu stěžovat, platila jsem 1450 kč a ještě jsem zadarmo dostala na první umytí šampon a kondicionér. Ptala jsem se jí zda mám požívat šampony a kondiionéry s keratinem a ona říkala, že to není potřeba, že co vlasy potřebovaly si vzaly a víc toho do sebe nenatáhnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 8:23 am    Předmět: Citovat

Absolvovala som brazílsky keratín pred rokom prvý krát a zhruba pred pol rokom druhý krát.
Dala som sa nahovoriť na kupóny cez zľavový portál, na moju dĺžku vlasoov to vtedy bolo 80eur, čo bola polovičná cena Very Happy Robili mi to v BA v takom peknom salóne, zlatá kadeníčka, prvý krát to aplikovala na tak dlhé vlasy Very Happy a to ich nemám po zadok ani po kolená ako niektoré členky z DV Very Happy

Moje dojmy: Móže byť. Určite to nevyzerá ako na fotkách "pred" a "po" ako to prezentujú, ale vlasy to uhladí, zhruba na mesiac odpadáva aj potreba žehlenia, keďže táto kúra narovnáva. Ale hodí sa to skôr pre pevnejšie a odolnejšie vlasy, keďže sa používa dosť vysoká teplota pri žehlení. vlásky boli jemné, hebké a určite vyživené, skôr im to pomohlo ako uškodilo a môžem prehlásiť, že mi to s istotou (spolu s kokosovým olejom) zachránilo vlasy pred strihaním, lebo farbením som mala konce strašne krepovité a vysušené. Aplikácia 4 hodinky Very Happy

druhý krát som si kúpila BK v dM, krabička ako od farby na vlasy, Straight and voľačo sa to volalo, 10e. Trochu som sa bála, lebo "odborné" aplikovanie zahŕňalo nejakú vodičku a aplikáciu keratínu, toto malo tri zložky a bolo treba tie vlasy medzi tým umývať viac krát, ale dopadlo to dobre, nepoznala som rozdiel medzi týmto a tým zo salónu. Aplikácia cca 6 hodín, keďže vlastnoručne je to zložitejšie Very Happy

Takže kto máte vyschnuté vlasy, ale pritom dosť pevné, smelo do toho, peniažky netreba ľutovať. Len technická pripomienka, všimla som si, že toto vlákno založila slečna, ktorá má blond vlasy, BK sa NIKDY nemôže aplikovať na vlasy, ktoré boli zosvetlené, lebo by vám na tej hlave už nezostalo vôbec nič. Dobrá kaderníčka určite informuje a pokiaľ ste nevideli postup, odporúčam ísť do salónu Smile

P.S.: Ešte mám jednu krabičku toho Straight and voľačo, keby mal niekto záujem, správa Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaos
81-160
81-160


Založen: 5.12.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

Opravdu to ty vlasy zpevní?Já totiž měl šampón s keratinem, ale strašně mi ty vlasy přibraly na objemu, resp. lítaly všude kolem hlavy.
Ne že bych si prohrábl hlavu a držel v ruce chomáče vlasů, ale pokud se jich bude lámat méně, tak tím líp...
_________________
To be forgotten is worse than death ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 12:15 pm    Předmět: Citovat

Chaos, tým že sa keratín zažehlí do vlasov, nejakú dobu ich udrží rovné. Neodporúča sa však na veľmi kučeravé vlasy, skôr vlnité. Samozrejme, že keď som si len umyla hlavu nebol to nejaký extrém, ale stačilo vyfénovať s obyčajným hrebeňom a boli rovné.
Mne keratín vlasy skôr trošku splihol, teda neboli objemné, záleží aj od techniky zažehlenia, ak chceš len vyrovnať mali by sa žehliť hrubšie pramene, naopak ak chceš menej objemu, tenké pramienky.
Vlasy potom musíš niekoľko dní držať úplne rovné, nezmoknúť, nepoužívať žiadne gumičky ani čelenky, nezapletať atď. Koľko presne ti nepoviem, lebo si nepamätám či to boli tri dni, alebo týždeň. Ale skôr sa mi zdá tri dni. A po tom čase ich môžeš konečne umyť Smile
Ak sa ti veľmi lámu vlasy bolo by to fajn, ak ich máš len nadrozmerné, skúsila by som používať skôr nejaké prípravky na uhladenie:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaos
81-160
81-160


Založen: 5.12.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 1:58 pm    Předmět: Citovat

Minulej tejden jsem se na to ptal kadeřnice když mi zastřihovala konečky (nejdelší 1cm v mým životě...) co ona na to.Bavily jsme o tom že se to dělá za tepla, že to ty vlasy narovná atd...Taky z toho nebyla moc nadšená, a pak se mi pochlubila že u ní byla ženská který se udělal na temeni hlavy dred.Rozmotávaly ho asi hodinu, mezi tím z ní vytáhla že byla právě na tom brazislkým keratinu.

Tak nevím nevím...
_________________
To be forgotten is worse than death ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 3:33 pm    Předmět: Citovat

Dred? To si teda neviem predstaviť, keratín mal šampónovú konzistenciu, teda myslím že bol klzký, aj po aplikácii tie tri dni či koľko sa to nemá umývať hlava, boli vlasy ako keby mastné a mastné vlasy sa ťažko zacuchajú do dredu bez toho aby si to tá baba všimla... Skôr by som povedala, že jej to žehličkou spálila alebo čo...Alebo sa baba jednoducho nečeše Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Licantrop
8-20
8-20


Založen: 27.11.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2012 3:15 am    Předmět: Citovat

Co to tedy s vlasy udělá po delší době, po vymytí? Nerad byych je měl horší, než ted... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2012 9:21 am    Předmět: Citovat

Licantrop napsal:
Co to tedy s vlasy udělá po delší době, po vymytí? Nerad byych je měl horší, než ted... Smile


vieš čo nepoužívala som po aplikácii tie špeciálne keratínové šampóny, ono keď chceš aby ti efekt vydržal čo najdlhšie, mal by si sa vyhnúť všetkým soliam v prípravkom, lenže v mojom prípade to nie je len šampón a kondicionér, ale napr. aj lak na vlasy, tužidlo, občas gél, leave-in starostlivosť, no a slečna čo mi odporúčala v kaderníctve keratínový šampón a kondicionér, každý po 15e 200ml fľaška, tak som si povedala e-e.

Záleží od toho ako často vlasy umývaš, čo na ne dávaš, časom efekt začne ustupovať a vlasy sa vracajú do pôvodnej konštrukcie, to znamená ak máš vlnité, pomlay sa ti začnú po umytí znova zvlňovať. Ale kvalitovo sú na tom určite lepšie ako predtým.

Btw, najnovšie som zistila, že keratín robia aj ultrazvukovou infra žehličkou, bez použitia tepla, takže odpadá poškodenie vlasov teplom Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.