doreen virtue
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9b5f455fb2d085073cd726748160c146Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 11:27 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
já mám právě pozemské anděly, pak bohyně a andělé-ta mi přijde lepší,taková ženštější,protože pozemští andělé jsou spíš taková příručka. a taky mám léčení s anděly.
taky jsem si nakonec udělala andělské reiki,ale využívám ho jenom soukromě pro sebe,tak jak to má být.
jinak moc zajímavá knížka je andělé v mých vlasech od lorny byrne.

Knihu Andělé v mých vlasech jsem četla, ted čekám na její druhou knihu Schody do nebe ...mělo by to být pokračování. V zahraničí už myslím tahle kniha vyšla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 4:49 pm    Předmět: Citovat

Ještě tu nikdo nezmiňoval Zbavte se svých kil bolesti, ta je hodně užitečná! : ) Není to jen jako spousta jiných knih o dietách, ale primárně o tom najít ve své mysli ten důvod, proč máte potřebu moc jíst nebo proč nehubnete, i když se snažíte.
V Pozemských andělích jsem se našla přímo jako ten anděl, fakt je až fascinující, jak to na mě sedí Shocked Embarassed A jednu kamarádku úplně tipuji na Zasvěcence, který byl kdysi mágem : )
Pak ještě doporučuju její přítelkyni u které vydává svoje knížky-Louise L.Hay, konkrétně knihu Miluj svůj život, tam je taky hodně krásných rad.
Karty plánuju, zatím jsem si vykládala myslím její jednorožčí karty u kamarádky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Miyako
41-80
41-80


Založen: 23.10.2010
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 1:22 pm    Předmět: Citovat

Mamina vlastní jak Anděle v mých vlasech, tak Schody do nebe. Je to něco kouzelného! Minulý týden se mi navíc poštěstilo natrefit na dva balíčky karet (Nanebevzatí mistři a Poselství archandělů), tak jsem zase přinesla domů něco přínosného Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 10:52 pm    Předmět: Citovat

To mi připomíná, že si chci zase znovu přečíst Tvůj život ve světle - koupila jsem si ji asi před rokem a půl i přečetla, ale chtělo by to zase obnovit.

Trochu jsem zkoušela i karty, ale moc mi to nepomáhalo. Měla jsem Rady andělů na každý den, ty mají nádherné obrázky, ale ty karty jsou někdy možná až příliš konkrétní (např. Podnikání?? Co s tím, pokud to nijak nesouvisí s mojí situací), a tak se mi mnohokrát stávalo, že svoji vybranou kartu jsem nijak nedokázala napasovat do své momentální situace nebo do toho, na co jsem se ptala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.