Představení + Zkušenost

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cf57634d5bc2e1a3cd6dab93c4260b24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichNo
0-7
0-7


Založen: 5.10.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 10:51 am    Předmět: Představení + Zkušenost Citovat

Zdravím uživatele tohoto fora Smile

Jsem kadeřnice ve středně velkém salonu a pocházím z Liberce. Ráda bych se podělila o zkušenost, která, jak věřím, může pomoci dalším kadeřnicím v posyktování lepších služeb.

Zhruba před dvěma měsíci jsem začala používat tzv. Online rezervační systém. Konkrétně Bookappo (má-li někdo zájem se podívat http://www.bookappo.com/cs/ )

Byla jsem konstatně zahlcená objednávkami a přestalo mě bavit kupovat stále nové a nové diáře a hlavně je vždy hledat, když mi zákaznice zavolaly a chtěly se objednat. Snažila jsem se najít řešení, které bych měla v počítači a které by bylo jednoduché a přitom levné.

Pokud hledáte něco podobného, máte rádi přehledný kalendář a modernější technologie jako například Facebook, pro kontakt se zákazníky, určitě můžu Bookappo doporučit.
Česká nátura je z mojí zkušenosti taková, že neradi zkoušíme nové věci, ale ačkoli jsem bylo podobného názoru, hodně rychle se změnil.

Doporučuju Smile Zdravím a těším se nashledanou v dalších vláknech..nebo jak se tomu říká Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.