úprava dlouhých vlasů na noc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 59, 60, 61  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=386a7311509c51b3f0c44b47485b5d26Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 1:48 pm    Předmět: Citovat

Mne už to riadne lezie na nervy ja ich jednoducho nemam kam dat. Spim v rohu, takze do boku to nejde, mame celo takze za hlavu to nejde. Sticuju ma kazdu noc. Sad Ked prilahne manzel tak ho odgulam horsie je ked este v noci prikvitne najmenší kvietok nasej lasky a zamota sa mi do nich cely. To uz potom škrípem so zubami a som agresivna. Zapletane ma tlacia. Ostriham to kurnik sopa
alebo by to chcelo uplne obrovsku postel aby som si vedela vytvorit meter priestoru pre seba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 2:14 pm    Předmět: Citovat

bosorka777 napsal:
Mne už to riadne lezie na nervy ja ich jednoducho nemam kam dat. Spim v rohu, takze do boku to nejde, mame celo takze za hlavu to nejde. Sticuju ma kazdu noc. Sad Ked prilahne manzel tak ho odgulam horsie je ked este v noci prikvitne najmenší kvietok nasej lasky a zamota sa mi do nich cely. To uz potom škrípem so zubami a som agresivna. Zapletane ma tlacia. Ostriham to kurnik sopa
alebo by to chcelo uplne obrovsku postel aby som si vedela vytvorit meter priestoru pre seba


Hm hm, skúšala si zmotať drdol úplne na vrchu hlavy? Alebo možno by ti bodli také tie sieťky, čo sa používali v roku Pána s natáčkami na noc, len si neviem celkom dobre predstaviť ako sa to upevňuje...
http://www.google.sk/imgres?um=1&hl=en&sa=N&biw=1137&bih=565&tbm=isch&tbnid=m-kz6wRR3bhw6M:&imgrefurl=http://www.pesiazona.sk/P/Sietka-na-vlasy/139211497/&docid=TvUNfYMrQsuDaM&imgurl=http://img.pesiazona.sk/wm/13726/7/139211497/Sietka-na-vlasy.jpg%253Fheight%253D200%2526width%253D200&w=200&h=200&ei=utxuULb5FInZsga604DoDA&zoom=1&iact=hc&vpx=502&vpy=154&dur=46&hovh=160&hovw=160&tx=106&ty=107&sig=112585569227502583292&page=1&tbnh=111&tbnw=111&start=0&ndsp=22&ved=1t:429,r:3,s:0,i:79
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 12:16 pm    Předmět: Citovat

doteraz som spavala s rozpustenymi vlasmi a hoci sa v noci prehadzujem, tak mi to nevadilo. ale odkedy sa permanentne niekolkokrat za noc zobudim na to, ze mi ich partner prilahol, zatiahol, ja soms a do nich nejak zamotala alebo ze ma polovicka budi, ze ho moje vlasy pichaju do tvare, uz to nevydrzim a zacinam spat s culikom. vobec ma nenapadlo, ze aj taketo problemy raz budem mat Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 7:40 pm    Předmět: Citovat

Většinou spím s rozpuštěnýma, zdají se mi ráno méně "uležené", než s culíkem. Nicméně když spím s přítelem, oba si navzájem upleteme copky a je to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2012 7:00 pm    Předmět: Citovat

Ještě to není tak hrozné, když se vyspím s rozpuštěnými, jen ráno musím pečlivě rozčesat Laughing Než usnu, rozprostřu je hezky na polštáři - a probudím se zamotaná jako v nějakém kokonu, haha Twisted Evil většinou to řeším dvěma copy, výjimečně drdolem, pokud chci ráno hezké vlny. Láká mě síťka na vlasy, nebo podobná vychytávka. Přiznám se ale, že spát s rozpuštěnými a hrabat se v nich před usnutím je mi dost příjemné Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2012 12:01 am    Předmět: Citovat

Dlouhou dobu jsem si na noc motala drdol, před nedávnem jsem zase začala spát s rozpuštěnými vlasy, ale jak přišla zima a hutnější krémy na obličej, občas jsem se budila s mastnými vlasy připláclými k obličeji, což teda není nic příjemného Rolling Eyes Teď si přední prameny spínám do elfského culíku, vlasy jsou jako rozpuštěné, ale nelezou mi do obličeje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2012 12:17 pm    Předmět: Citovat

Dokud jsem měla vlasy kousek nad pas nebo kratší, spávala jsem s rozpuštěnými. S delšími jsem měla problém ráno svůj noční výtvor rozčesat, motala jsem se do nich, takže jsem přešla na cop. Už si nedokážu představit, že bych měla spát s rozpuštěnými Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amanita
21-40
21-40


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 11:52 pm    Předmět: Citovat

drive jsem spala se sitkou,bylo to perfektni.Vlasy nebyly pocuchane,polamane,splihle,dobre se rozcesavaly...ale po urcite dobe zacala sitka v noci padat(vlasy byly delsi,tezsi) ...zacala jsem zapletat na noc cop...ten mi v noci ted prekazi a tlaci gumicka. Tak jsem zkousela ten cop zamotat na hlave a pripevnit skripcem...ale zas tlaci ten skripec a myslim ze i nici vlasy u hlavy,ke kterym je pripevneny!!!!!....vlasy mam ted do pasu....

Hm...tak jsem si zjistila tady na techto strankach,kdy je nejlepsi den pro strihani vlasu podle mesice a je to brzy!!!24.2. Tak je kousek strihnu a bude to zase OK!!!

:::vsem,co maji vlasy po lopatky a mene doporucuji sitku na vlasy....dostane se to koupit v drogerii,stojí od 11kc-25kc.Bylo to to nejlepsi,co jsem mela na vlasy v noci.....uvazuji,ze si necham uplest na miru sitku z nejakeho extra jemneho materialu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amanita
21-40
21-40


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 11:55 pm    Předmět: Citovat

drive jsem spala se sitkou,bylo to perfektni.Vlasy nebyly pocuchane,polamane,splihle,dobre se rozcesavaly...ale po urcite dobe zacala sitka v noci padat(vlasy byly delsi,tezsi) ...zacala jsem zapletat na noc cop...ten mi v noci ted prekazi a tlaci gumicka. Tak jsem zkousela ten cop zamotat na hlave a pripevnit skripcem...ale zas tlaci ten skripec a myslim ze i nici vlasy u hlavy,ke kterym je pripevneny!!!!!....vlasy mam ted do pasu....

Hm...tak jsem si zjistila tady na techto strankach,kdy je nejlepsi den pro strihani vlasu podle mesice a je to brzy!!!24.2. Tak je kousek strihnu a bude to zase OK!!!

:::vsem,co maji vlasy po lopatky a mene doporucuji sitku na vlasy....dostane se to koupit v drogerii,stojí od 11kc-25kc.Bylo to to nejlepsi,co jsem mela na vlasy v noci.....uvazuji,ze si necham uplest na miru sitku z nejakeho extra jemneho materialu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 4:26 pm    Předmět: Citovat

tak jsem si teď navykla spát s rozpuštěnými, kupodivu se nebudím bolestí, že bych si je přilehla, je to docela příjemné, ale ráno to učesat, to je hrůza Evil or Very Mad

amanita - Myslíš, že vlasy kousek pod pás bych do té síťky nenarvala? Jsou sice delší, ale jemné. No, asi to budu muset prostě vyzkoušet, je to pár korun Smile Kdyžtak s ní něco vymyslím, u mě se neztratí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 59, 60, 61  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.