Vlnitejšie vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0811e4c7282822e5170a8e5e0e9ea86bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
izabela_izy
0-7
0-7


Založen: 11.3.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 3:05 pm    Předmět: Vlnitejšie vlasy Citovat

Veľmi chcem vlnité vlasy bez pomocí kulmy,natáčie,vrkôčikov .
Čítala som, že niekomu sa zvlnili po podstruhnutí, po použití nejakého prípravku a odvedy vraj maju kuceravé vlasy. Aj ja chcem aby sa mi niečo také stalo .. Na hlave sa mi vlnia asi 2 pramene vlasov ale chcela by som aby som taketo vlnky mala všade ... Neviete ako ?, Nestalo sa vám niečo podobné ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 6:56 pm    Předmět: Re: Vlnitejšie vlasy Citovat

izabela_izy napsal:
Veľmi chcem vlnité vlasy bez pomocí kulmy,natáčie,vrkôčikov .
Čítala som, že niekomu sa zvlnili po podstruhnutí, po použití nejakého prípravku a odvedy vraj maju kuceravé vlasy. Aj ja chcem aby sa mi niečo také stalo .. Na hlave sa mi vlnia asi 2 pramene vlasov ale chcela by som aby som taketo vlnky mala všade ... Neviete ako ?, Nestalo sa vám niečo podobné ??


No toto je dosť ťažká rada Smile, myslím jedine genetika, ak máš prirodzene vlnité, dĺžkou sa trošku narovnávajú, takže tam by to mohlo pomôcť to strihanie. Ináč okrem tužidiel, difuzéru ( studeným vzduchom aby si si neničila vlásky) alebo copov (najjednoduchší je vrkoč na noc, ráno "pomačkať" konce a nečesať ) asi iná možnosť moc nie je, aby sa samovoľne zvlnili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Catca
8-20
8-20


Založen: 29.9.2012
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 6:40 pm    Předmět: vlnitější vlasy Citovat

přesně tak, pokud jsou od přírody spíš rovné, tak s tím bez mechanického (natáčky, kulmy, copánky) anebo chemického ( trvalá) zvlnění nic neuděláš. Může se ti vlnit pár pramínků někde odspodu, ale ostatní jsou rovné a to se nezmění. Jsem kadeřnice a když to vidím v práci jen málokteré jsme spokojené se svými vlasy, ty co mají rovné chtějí vlnité a ty co mají vlnité to žehlí a tak podobně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 10:10 am    Předmět: Citovat

Mě se začaly vlnit prǐ sestříhání/prostříhání... Jinak sem je měla vždycky jako hřebíky Smile
Jinak pokud jsou rovné pořád, tak jedině nějak vlnit... Rybí cop má nejlepší vlnky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 11:02 am    Předmět: Citovat

Rybí cop je otročina ... a treba na nňho asi husté vlasy. Mne sa teda nikdy nepodaril a párkrát som sa už pokúšala sa trápiť Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.