Nightwish
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d5776418bced5b3769e0d4955faffaf7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:48 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
To, že se Anette k Nightwish zas tak nehodí Smile a že ji mnoho lidí nepřijme a nepřijalo.
Anebo druhá možnost, to mě napadlo nedávno - došly mu nápady na písničky, ve kterých vynikne její hlas, a potřebuje zase schrastit zpěvačku s výškama Razz - protože chce psát hudbu v rozsahu, do kterého se bude hodit jiný hlas, jiný typ zpěvačky.

Hm, tak to je pravda, no. Ale aj tak si myslim, ze z urcitej casti je to na preferencii publika a to "hodenie sa" zavisi od ludi.
Co sa Floor tyka, podla mna ma dost co robit, nemusime ju tu zhadzovat ako harpiu co sa vrhne na prvu prilezitost. Ma ReVamp, obcas vystupuje s Epicou, projekt MaYaN... Mam ju rada, do NW by som ju kludne prijala aj na stalo, tiez som skor zastanca ich old-school stylu, ale tak nech uz sa Tuomas rozhodne akokolvek, budem to respektovat. Respektovat a (ne)pocuvat, to sa este uvidi. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:52 pm    Předmět: Citovat

To nikdo neříká, že je chamtivá Smile je to dobrá zpěvačka, šikovná a je to pro ni obrovská příležitost, takže se jí vůbec nedivím. Jen mi to celé přijde k Anette takové nefér. I Anette psala, že je to nefér, hodně ji to mrzelo. To znamená že se s ní nikdo nebavil, bylo rozhodnuto za ni.
Dívala jsem se na Floor na jakýsi záznam koncertu teď s Nightwish a zazpívala tu písničku krásně, bylo to cosi staršího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 10:08 pm    Předmět: Citovat

Aj k Tarji to bolo kedysi nefer a nikto ju nelutoval, lebo si vraj "za to mohla sama".
Anette ma aspon to stastie, ze ju neociernili ako mrchu, co mala v rebricku hodnot na prvom mieste manzela (ktory sa "prehnane staral do kapely") a vlastny uspech. Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 10:18 pm    Předmět: Citovat

Já právě myslím, že Tarju a jejího odchodu litovalo mnoho lidí. A právě ti často s Nightwish skončili, protože bez Tarji to už pro ně nebylo ono.
Ale Anette aspoň nebyla očerněna ničím, to je pravda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 10:21 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Já právě myslím, že Tarju a jejího odchodu litovalo mnoho lidí. A právě ti často s Nightwish skončili, protože bez Tarji to už pro ně nebylo ono.

Je rozdiel lutovat cloveka vs. lutovat fakt, ze kapela od tej chvile bude stat za ho... Chapes, ako to myslim. Laughing
Co uz, my so smerovanim NW zial nic nezmozeme, tak sa aspon nechajme prekvapit ako to cele vypali, nech tu mame co ohovarat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 10:37 pm    Předmět: Citovat

Jo, chápu jak to myslíš Smile ale znám pár lidí kteří smutnili po Tarje jako takové a těm řečem nevěřili, takže určitě takoví jsou, co litovali ji konkrétně jako osobu.
A uvidíme, jací budou, cílem určitě není nikoho pomlouvat, jen jsem chtěla vyjádřit účast Anette, a podiv nad tím, že opět zvláštní vyhazov, což se neukázalo jako nejlepší nápad Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 11:22 am    Předmět: Citovat

Déscantes: Nemám Tuomase "ráda", nemám k němu žádný vztah stejně jako k jiným členům kapely. Přišla jsem k nim bez vlastního přičinění. Dřív mě naprosto nelákali kvůli ječáku Tarji, pak jsem se ocitla na koncertě a musím říct, že tak silně na mě hned tak něco nazapůsobilo. Na základě toho zážitku (a dalších nehudebních) jsem začala poslouchat DPP album a teď i Imaginaerum. Uchvátila mě v první řadě Tuomasova hudba a kdyby dělal alba jen sám ve stylu Yanniho nebo dalších svých vzrorů, budu je poslouchat stejně ráda.

Nikdy jsem nepochopila všechnu tu nenávist vůči Tarje, Anette nebo právě Tuomasovi. K tomu tedy nejméně, vždyť Nightwish je jeho projekt a bez něj by fanoušci neměli co poslouchat! Ale hlavně mi vadí, jak si fanoušci domýšlejí situace a vlastnosti členů kapely, které mnohdy ani neexistují a na základě toho tyto lidi soudí. To je dětinské a na hony vzdálené realitě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 11:44 am    Předmět: Citovat

No, já jsem zas takovou "nenávist" vůči nim nikde nezachytila. Lidi třeba od nich odešli se změnou zpěvačky, ale nenávidět je podle mě silný výraz.
A také -kdo Nightwish nemá rád a kritizuje, není přece fanoušek Smile Já se tedy za žádného fanouška nepovažuji, nějak je neprožívám a tohle je nejdelší debata, kterou jsem na téma Nightwish kdy svedla Razz kvůli vysvětlování, jak jsem něco myslela.
A k tomu domýšlení situací - nepřipadá ti ani trochu zvláštní, jakým způsobem ty zpěvačky odcházejí? Že jsou odkopnuté, zklamané a taky to napíšou? Opravdu ti takové jednání přijde normální? Mě tedy ne.
Ale lituju, že jsem do téhle debaty zabředla Confused máme na to prostě každý jiný názor, nevadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 12:51 pm    Předmět: Citovat

Nechci vám do toho kecat, ale neurčuje cenu lístků "koncertní hala"? Co teda vím, tak to funguje takto. Oni si někoho pozvou, dohodnou s ním angažmá, honorář a pak si "tisknou" lístky. Aby jsme se nedivili, že na tom chce vydělat někdo jiný...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 1:42 pm    Předmět: Citovat

wensdy: ceny vstupenek obecně určuje management případně promotér jako například velké koncertní molochy typu Live Nation. Něco podobného se nedavno řešilo u jiné, mnohem starší, kapely v Americe. Došlo se k tomu, že kapela nemá při rozhodování o přemrštěných cenách žádné slovo. Má smlouvu s promotérem a na dobu turné jsou členové kapely jakoby jeho zaměstnanci a musí držet ústa.

Déscantes: chápu, že jsou zpěvačky zklamané, že odcházejí z výdělečného projektu, kdo by nebyl. Ale nikdo z nás nemůže vědět proč. Třeba jsou zklamané, protože si to představovaly jinak, ale jaksi nevzaly v potaz realitu. Takové to: když já jsem si myslela...
Co vím, Anette nebyla členkou kapely, neúčastnila se promo akcí, nedávala interview a nedělala ani zvukové zkoušky. Prostě si žila svůj život s rodinou a do Nightwish chodila jako do práce. Taková byla dohoda. Pak ovšem chápu, že když má takový zaměstnanec o spolupráci jiné představy, naž jaká byla původní domluva (třeba dává na první místo soukromý život), že se to "firmě" nelíbí a rozváže s ním prac. poměr.

Podle mě byl problém už od začátku, kdy Tuomas špatně vybral Tarjinu nástupkyni. On potřebuje někoho, kdo kapele věnuje spoustu energie a času. Tak snad se mu to povede teď, abychom všichni byli spokojeni a měli z jejich muziky dál radost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.