Rammstein
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b2850d8f5ba6e12067234934e50a7531Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Posloucháte RAMMSTEINy?
Jasně, jsou nejlepší!
26%
 26%  [ 22 ]
Znám lepší skupiny, ale klidně si je poslechnu.
52%
 52%  [ 44 ]
Jejich hudba mě nějak nenadchla.
8%
 8%  [ 7 ]
Nesnáším je a jejich hudbu taky ne.
13%
 13%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 84

Autor Zpráva
Metalur
81-160
81-160


Založen: 30.5.2010
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2012 4:36 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Metalur napsal:
Říkalo se že jak bude mít Till 50 že skončí, ale pochybuju. Smile Když je to pořád baví a vynáší jim to.


Ona se právě říká spousta věcí Smile Tipla bych, že to vzniklo z toho, že Till jednou prohlásil, že si dřív myslel, že nemusí žít déle, než do 50 - což jsem si nevymyslela, četla jsem to v jednom rozhovoru přímo s Tillem. Ale prý už ho to přešlo a teď už zestárnout chce Cool
Ale co se týká fungování Rammstein, tam se prý Richard? vyjádřil, že budou hrát do té doby, dokud to bude vypadat dobře, protože parta staříků v kostýmech a s pyro efekty by působila spíš komicky, než tak, jak by asi chtěli Very Happy


Já se jen velice divím že je to baví se pořád slétávat na jednom místě, teďka nevím zda Flake bydlí jako Richard v USA ale někdy si říkám ty kapely složené z jiných zemí že se jim chce tak pořád cestovat Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2012 11:23 pm    Předmět: Citovat

to sem musím dať Smile sa mi to mrte páči, aj keď mi je jasné, že ma všetci vypískate... Cooh je proste týpek Razz aneb ruská verzia Sonne...
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yBT2P3WtPdc#!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 8:28 am    Předmět: Citovat

Gore napsal:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yBT2P3WtPdc#!


Ale tak...není to zlé Razz Vlastně se mi to docela líbí, ale líbilo by se mi to víc, kdyby za tím nejel ten šílený (= strašně rychlý) podklad. Jazyk i zpěv? se k tomu kupodivu hodí, ale ty původní kytary a bicí mi tam prostě chybí Arrow v tom případě mi tam pak hodně chybí i Till, ale to už bychom byli moc detailisti Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 8:49 am    Předmět: Citovat

Metalur napsal:
Já se jen velice divím že je to baví se pořád slétávat na jednom místě, teďka nevím zda Flake bydlí jako Richard v USA ale někdy si říkám ty kapely složené z jiných zemí že se jim chce tak pořád cestovat Twisted Evil


Já teda nevím, ale na tour se sjedou jednou a pak až do konce šňůry cestují společně, nelítají přeci po každém koncertu domů. A na nahrávání CD se taky asi nescházejí denně ze všech koutů, kde bydlí. Pokud Richard (a jestli teda ještě někdo další) bydlí v USA, tak nejspíš přiletí do Německa nebo tam, kde je studio (třeba taky ostatní letí do USA) a jsou tam, dokud to CD nenatočí a až pak letí dom.
Když uvážíme, co nacestují při turné, tak nějaká ta cesta navíc na nahrávání CD už je asi nevytrne Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metalur
81-160
81-160


Založen: 30.5.2010
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 11:51 am    Předmět: Citovat

Já teda nevím, ale na tour se sjedou jednou a pak až do konce šňůry cestují společně, nelítají přeci po každém koncertu domů. A na nahrávání CD se taky asi nescházejí denně ze všech koutů, kde bydlí. Pokud Richard (a jestli teda ještě někdo další) bydlí v USA, tak nejspíš přiletí do Německa nebo tam, kde je studio (třeba taky ostatní letí do USA) a jsou tam, dokud to CD nenatočí a až pak letí dom.
Když uvážíme, co nacestují při turné, tak nějaká ta cesta navíc na nahrávání CD už je asi nevytrne Cool[/quote]


Už by se mohl vymyslet teleport, i když bych se obíral o tu krásu cestování Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.