Sestříhání

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6477bc031fc1fe1bbb8b829b2ba689e9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filth
0-7
0-7


Založen: 21.9.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 10:13 am    Předmět: Sestříhání Citovat

Ahoj,
chtěl bych se vás na optat, pohovořit Smile. Delší vlasy mám cca rok a půl, jenomže mám hodně husté a tak trošku i kudrnaté (ne, úplně, tak středně...). Jelikož vlasy mám husté, tak je nemůžu nosit rozpuštěné, jelikož z toho mám květák, něco jako každé ráno Very Happy. Proto jsem udělal takový kompromis - chtěl jsem ukázat, že mám delší vlasy a to i bez normálního culíku, tak jsem si začal dělat falešný culík (Doufám, že se to tak jmenuje Very Happy). Je to fajn, ale hraji v metalové kapele a až budou koncerty, chtěl bych to mít rozpuštěné. Napadlo mě to, že bych si nechal vlasy postupně sestříhat, abych neměl "afro" a mohl to nosit normálně. Myslíte, že by to na moje vlasy pomohlo (viz galerie) ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mitico
41-80
41-80


Založen: 31.8.2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 8:03 pm    Předmět: Citovat

to podle mě moc nepomůže, prostě z toho bude sestříhaný afro Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filth
0-7
0-7


Založen: 21.9.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 9:13 pm    Předmět: Citovat

no, já přímo afro nemám, tady jde o to, že mám strašně hustý vlasy spíše Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 11:43 pm    Předmět: Citovat

Mně to zas pomohlo Very Happy Vlasy dostaly tvar (konečně), jsou vzdušnější, lehčí a dají se zkrotit. Nevýhodou však je, že se z nich hůř dělá např. cop (ty kratší prameny mi vypadávají). Ale to je síla zvyku - už mi to jde Smile Jinak pozor, aby ti to kadeřnice nesestříhala moc, aby si pak neměla vzadu jenom tři dlouhý vlasy. A co se ještě nelíbí konkrétně mně je, když se začne sestřihovat moc brzo. Výsledek jsou pak nahoře 10cm dlouhý vlasy a dole pár metrových vlasů (přehánim, ale jen tak pro představu). Doufám, že sem to popsala nějak srozumitelně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 11:12 am    Předmět: Citovat

Já teda nemám ani hustý (fňuk) ani zvlněný (další fňuk), tak vlastní zkušenost nemám, ale holky s dlouhýma kudrnatýma vlasama tu občas píšou, jak se jim ty vlasy s čím dál větší dýlkou mají tendence narovnávat. Abys pak nedpoad, že budeš mít ty kratší zvlněný až moc a budou Ti dělat ještě markantnější afro. Ale zase fakt je, že když je necháš dorůst ještě víc, aby se narovnaly "samospádem", tak by to při tý hustotě taky nemuselo dělat dobrotu.... (Teda já vím, že je to rada za všechny prachy, ale holt tu ty úskalí jsou a každý vlasy se chovaj jinak. Třeba by se zrovna ty Tvoje po prostříhání umravnily. Ale souhlas se Zanet - nenechat kdyžtak prostříhat moc a do nějakejch příliš krátkejch délek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 11:26 am    Předmět: Citovat

Nechcem byť zlá ale myslím že ti to nepomôže. Ja mám taktiež vlnité vlasy( na fotke boli myslím žehlené ), síce nie až tak ako ty ale keď sú dopostupna tak to vypadáva, odstáva, je to strapaté a pôsobí neupravene. Na tvojom mieste by som si asi fakt nechala tie vlasy vyrásť ešte viac prípadne by som ich len preriedila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.