Jsem tu nová :))

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e8686512b5ab5f3f5c4d0b8b65e00c83Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nix
0-7
0-7


Založen: 25.10.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 8:13 am    Předmět: Jsem tu nová :)) Citovat

Ahoj, jsem tu nová a je bude mi 17 let. A bývala jsem přírodní blondýnka. Vlasy jsem si dlouho ničila zesvětlováním, takže doufám že tato stránka pro mě bude spasením. Tak teď něco o mých vlasech, ale protože si nejsem jistá kam toto téma patří píšu se. Mám vlasy do půlky zad a bohužel nemůžu pořád dosáhnout vysněné délky. Sad Vlasy jsem si barvila na blond asi rok a půl, teď jsem si na ně nešáhla od března, protože chci zpět svou barvu a po té si udělat ombre hair. Momentálně mám odrostlé asi 10cm zbytek vlasů blond, konečky červené. No byla to chyba, ale co teď s tím...Chtěla bych poradit s výběrem kvalitního kartáče na vlasy, protože myslím, že mým problémem je též i špatný kartáč. Ale prosila bych nějakou úměrnou cenu, protože jako student jsou peníze momentálně dost potřebné. Moc děkuju za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 8:33 am    Předmět: Citovat

Ahoj Nix, vítej u nás.
Kartáč na vlasy bych ti doporučila s kančíma štětinama. Levný býval v DM drogerii. Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 9:36 am    Předmět: Citovat

vitaj Smile tiež sa prihováram za kančí kartáč, ten z dm je v pohode, vyhovuje mi a jeho cena nebola až tak bolestná Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 12:10 pm    Předmět: Citovat

Nix z Orbisu? Very Happy vitaj, nech sa ti tu páči... a nech sú vlasy zdravé a nech rastú Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 1:15 pm    Předmět: Citovat

Taky mě hned napadnul Orbis Very Happy Vítej tu Smile Já zase můžu doporučit dřevěný kartáč nebo hřeben Smile Kančák nemám... všechno tohle ale asi lepší než obyčejnej plasťák - ten mám jen na rozčesávání po umytí a má celkem řídký zuby.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nix
0-7
0-7


Založen: 25.10.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 3:25 pm    Předmět: Citovat

Smile Jé moc děkuju, dneska jsem si podle vaši rad koupila ten s těma kančíma štětinkama tak uvidím jak mi bude vyhovovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hennicka
8-20
8-20


Založen: 29.10.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 7:22 pm    Předmět: Citovat

Záleží taky na vlasech. Někteří nesnesou jakékoli kartáče - ať už jsou z kančích štětin nebo ne. Některým vyhovujou hřebeny s řídkýma zubama a jiní si vlasy zase jenom pročesávají prsty. Já momentálně používám jenom plastový hřeben (beze švů) se zuby, který nejsou ani tak řídký, ale krásně se jím i tak rozčesává.

Nejdůležitější je stejně být šetrná a rozčesávat jemně a pomalu. Pokud si hřebenem či kartáčem vlasy doslova trháš, tak je více méně jedno, čím to děláš.

Pro mě je nejlepší si vlasy nejdřív rozčesat prsty a potom hřebenem se řidšími zuby. Jednou za čas použiju i onen kartáč s kančími štětinami, ale teď v zimě mi po tom dost elektrizují vlasy, takže končím u hřebenu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.