Henna a šediny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=44e13c0e6f850b29af60be4c800e353fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

muže mi prosím někdo poradit jak obarvyt henou šedive vlasy.


,
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
muže mi prosím někdo poradit jak obarvyt henou šedive vlasy.


,


šedivé vlasy můžeš klidně obravit hennou,počítej ale s dost zářivou rezavou barvičkou (záleží na stupni šedi...) Ale co jsem viděla některké obrázky,tak to hodně lidem sluší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 6:46 pm    Předmět: Citovat

díky za radu ,ale jsem tmavovláska skoušela jsem kaštan ale šediny odolaly nemohu používat chemii.
Návrat nahoru
marge
0-7
0-7


Založen: 16.10.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 8:25 pm    Předmět: Citovat

Zná prosím někdo nějaký fígl na ty šedivé vlasy,jsem tmavovláska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

marge napsal:
Zná prosím někdo nějaký fígl na ty šedivé vlasy,jsem tmavovláska.


Neznám. Taky jsem tmavovlasá a šediny mi zakryla jen chemie ( chemické barvení) . Třeba hennecolor chytá dost výrazně,ale jak dlouho vydrží na šedivých vlasech - to nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 10:23 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
marge napsal:
Zná prosím někdo nějaký fígl na ty šedivé vlasy,jsem tmavovláska.


Neznám. Taky jsem tmavovlasá a šediny mi zakryla jen chemie ( chemické barvení) . Třeba hennecolor chytá dost výrazně,ale jak dlouho vydrží na šedivých vlasech - to nevím.


Já jsem ty šedivé vlasy začala řešit také, sice trošičku dopředu, ale ať vím, až to bude opravdu kritické Smile
V letáku k henně od Logony píší, že henna chytá i na šedivé vlasy, ale zůstávají vždy světlejší než ostatní. Na šedivějící vlasy je možné použít kteroukoli hennu kromě černé. Pokud chce člověk docílit hnědé barvy a má vlasy převážně šedivé, tak doporučují použít nejpreve kaštanovou barvu, a poté jako druhou vrstvu "natural brown" nebo "brown umber" (tyhle hnědé barvy mají jen minimálně červené složky). Tak tohle uvádí Logona.
U DM henny jsem zase četla, že je často potřeba tak třech aplikací henny, než se šedivé vlasy obarví.
Já mám zatím šedé vlasy jen velmi ojediněle, z barevné henny jsem použila zlatou blond, zatím dvakrát, ale jak jsem ty šedivé vlásky zkoumala, tak nemám pocit, že by byly nějak obarvené. Tak nevím.
A ještě jsem se dočetla, že na šedivé vlasy chytají lépe než prášková henna "přírodní" (?) barvy - od hennecolor a od Logony. Od té Logony by přírodní být opravdu měly, a když to není chemie, tak by to třeba šlo nakombinovat s práškovou hennou? Ale nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 12:31 pm    Předmět: Citovat

Leila napsal:

Já jsem ty šedivé vlasy začala řešit také, sice trošičku dopředu, ale ať vím, až to bude opravdu kritické Smile
V letáku k henně od Logony píší, že henna chytá i na šedivé vlasy, ale zůstávají vždy světlejší než ostatní. Na šedivějící vlasy je možné použít kteroukoli hennu kromě černé. Pokud chce člověk docílit hnědé barvy a má vlasy převážně šedivé, tak doporučují použít nejpreve kaštanovou barvu, a poté jako druhou vrstvu "natural brown" nebo "brown umber" (tyhle hnědé barvy mají jen minimálně červené složky). Tak tohle uvádí Logona.
U DM henny jsem zase četla, že je často potřeba tak třech aplikací henny, než se šedivé vlasy obarví.
Já mám zatím šedé vlasy jen velmi ojediněle, z barevné henny jsem použila zlatou blond, zatím dvakrát, ale jak jsem ty šedivé vlásky zkoumala, tak nemám pocit, že by byly nějak obarvené. Tak nevím.
A ještě jsem se dočetla, že na šedivé vlasy chytají lépe než prášková henna "přírodní" (?) barvy - od hennecolor a od Logony. Od té Logony by přírodní být opravdu měly, a když to není chemie, tak by to třeba šlo nakombinovat s práškovou hennou? Ale nevím.


No jo, ale pokud je barva mých vlasů skoro černá, kterou jinou hennu použít, když černou nedoporučují? A pokud bych na ty šediny použila nějakou hnědou, a ona by dokonce chytla ( jakože jsem to zkoušela a nechytla), tak by to vypadalo stejně divně-skoro černé vlasy a v nich sem tam hnědý vlas od henny... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
díky za radu ,ale jsem tmavovláska skoušela jsem kaštan ale šediny odolaly nemohu používat chemii.


Tak vyzkoušej různé výrobce. Obecně, henna z DM je dost slabá, lepší je hennecolor, hennu vyrábí i Logona, Lush a myslím i Urtekramm, a pravá indická se dá sehnat v různých indických obchodech, to je prý obrovský rozdíl, jak to barví (ale ta je tuším jen rezavá). Také dodržet postup, hlavně zalít dost horkou vodou (do 90°C) a nechat 2 - 3 hodiny odležet, na hlavu dát co nejvíc horké a nechat několik hodin - to jsou všechno věci, na kterých záleží, jak moc to chytne. Asi to bude chtít trochu experimentovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 1:13 pm    Předmět: Citovat

Sláva, našla jsem to! Very Happy Nějak to fungovat musí, podívejte se sem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marge
0-7
0-7


Založen: 16.10.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 4:03 pm    Předmět: Citovat

Díky všem za rady,skusím jestě jednou tu HennaColor koštan dle vašich rad snad to vyjde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.