Představení + otázka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1f7a46e9cf014439c4ce0660bdaff3b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filda
0-7
0-7


Založen: 30.8.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 6:19 pm    Předmět: Představení + otázka Citovat

Ahoj a přeji pěkný den vám všem.
Jmeuji se Filip, je mi 16 a chodím na gympl. Vlasy jsem si nechal spouštět, asi když jsem přišel na to, že můj dost oblíbený zpěvak Michael Jackson měl též takové vlasaté odbdobí. Chtěl jsem jít na černo a na trvalou a mít vlasy asi tak jak je měl Mike na Dangerous Tour. Ale přešlo mě to.
Ale, začal jsem poslouchat další 80ky s Modern Talking v čele. Zase byl důvod. A navíc jsem začal přitvrzovat a přitvrzovat, až jsem si oblíbil i thrash metal (Metallica apod) a zjistil jsem, že si s nima můžu užít dost srandy máváním doma a na koncertech. Ale, čím dál víc se setkávám s reakcemi
od kamarádu a rodiny ať se nechám ostříhat. Jenže pro mě se staly součásti mého já, symbolem mé svobody. (Nevím jak to přesně popsat) A tak bych se chtěl VÁS zeptat či to mám udělat nebo né.(Zjistil jsem, že jsou tady holky, které mají máničky rády) Svou fotku mám jako ikonku. (Případně mohu udělat jinou)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkan
0-7
0-7


Založen: 16.8.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 8:00 am    Předmět: Citovat

V žiadnom prípade sa nestrihaj,nedbaj na rodinu a iných ľudí,tvoj zovňajšok je výlučne tvoja vec a ak to vyjadruje tvoju slobodu, na čo to robiť? Tiež mám dlhé vlasy a som chlap, pre nás to musí byť hrdosť ich nosiť, na to ani nemysli, ženy po tom šaľejú ver mi Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 8:04 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Taky hlasuju pro nestříhání, byla by to škoda! Wink Jinak tu máme i článek o reakcích okolí a jak si to nebrat příliš k srdci.
http://dlouhevlasy.cz/top-tema/reakce-lidi-a-zivot-s-dlouhymi-vlasy.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 11:35 am    Předmět: Citovat

Jsou to tvoje vlasy a ty jediný si s nimi můžeš dělat, co uznáš za vhodné! Nebo si snad kamarádi a rodina upravují zevnějšek podle toho, jak to chceš ty? Wink
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 11:45 am    Předmět: Re: Představení + otázka Citovat

Filda napsal:
Ahoj a přeji pěkný den vám všem.
Jmeuji se Filip, je mi 16 a chodím na gympl. Vlasy jsem si nechal spouštět, asi když jsem přišel na to, že můj dost oblíbený zpěvak Michael Jackson měl též takové vlasaté odbdobí. Chtěl jsem jít na černo a na trvalou a mít vlasy asi tak jak je měl Mike na Dangerous Tour. Ale přešlo mě to.
Ale, začal jsem poslouchat další 80ky s Modern Talking v čele. Zase byl důvod. A navíc jsem začal přitvrzovat a přitvrzovat, až jsem si oblíbil i thrash metal (Metallica apod) a zjistil jsem, že si s nima můžu užít dost srandy máváním doma a na koncertech. Ale, čím dál víc se setkávám s reakcemi
od kamarádu a rodiny ať se nechám ostříhat. Jenže pro mě se staly součásti mého já, symbolem mé svobody. (Nevím jak to přesně popsat) A tak bych se chtěl VÁS zeptat či to mám udělat nebo né.(Zjistil jsem, že jsou tady holky, které mají máničky rády) Svou fotku mám jako ikonku. (Případně mohu udělat jinou)


Z Tvojho príspevku teda necítim nič že by si pochyboval alebo sa rozhodoval čo chceš... píšeš dosť jasne, že dlhé vlásky. Tak kašli na ostatných. Povedz, že tebe sa to tak páči, cítiš sa dobre a ďakuješ, že to chápu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 9:05 am    Předmět: Citovat

Máš krásne vlasy nestrihaj to!!! Very Happy Ja som dlhé vlasy vždy chápala ako symbol vnútornej slobody a rovnováhy. Bola by to obrovská škoda. Mám X kamarátov, ktorí spravili túto hlúposť. Dôvod? Rodina, prax, škola. Myslím si že sú to skôr výhovorky ako pravda. Keby niekto skutočne tie dlhé vlasy chcel tak by si ich radšej stiahol do copu akoby ich ostrihal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filda
0-7
0-7


Založen: 30.8.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2012 9:16 am    Předmět: děkuji Citovat

Po delší době jsem sem zavítal a chci vám všem poděkovat za podporu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.