Aplikace brazilského keratinu na hennované vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd7570f80b5e9020fe037bc403bdfccdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 8:36 pm    Předmět: Citovat

Tak tedy píši, jak to dopadlo Smile A musím napsat, že jsem nadšená, žádná zelená se nekonala a ani žádné jiné poškozní vlasů nepozoruji. Hennovala jsem naposledy před cca 2 týdny a v pondělí jsem aplikovala brazilský keratin cocochoco a vlasy jsou opravdu moc pěkné, hladké a lesklé, takže super, určitě aplikaci po nějaké době zase zopakuji, ještě akorát otázka, jak dlouho ten pěkný efekt vydrží Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 8:34 am    Předmět: Citovat

Já se musím přidat, škoda že jsem si všimla tohoto tématu až teď. Vlasy si hennuji od loňského dubna skoro pravidelně jednou za měsíc, a BK používám tak nějak rok, dávala jsem si ho tedy jen na zničené konce vlasů (asi cm), ne na celé délky, a jelikož nemám žehličku, tak jsem to zažehlovala kulmou. Vlasy jsou potom hezky rovné a vypadají, že mají objem. Bohužel efekt není moc trvalý, vlasy jsou už asi totiž "nacucané" hennou a toho keratinu se tam asi moc neuchytí, a možná by to chělo i pořádnou žehličku... no každopádně vlasy už nemám krepaté a netřepí se tolik, ale to spíš připisuju celkové péči.
Ale ty oškubané krepaté konce připisuju keratinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2012 12:46 pm    Předmět: Citovat

JJ, ten efekt opravdu nevydrží moc dlouho, ale zase musím říci, tedy spíše napsat, že jsou vlasy stále hebké a vypadají zdravěji, i když rovné už moc nejsou, mám od přírody dost kudrnaté vlasy, takže jsem keratin dala na celou délku vlasů, u mne by to jen na koncích vypadalo asi dost divně, ale chtěla jsem se tě zeptat, když tedy vlasy nahennuješ, za jak dlouho po té dáváš keratin, jaký máš mezi aplikací henny a keratinu časový rozestup ( 2 týdny) ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 10:16 pm    Předmět: Citovat

Zaprvé se chci zeptat co tato "kúra" obnáší, zda-li jsou nějaká rizika a vůbec jak "to funguje". Máte s tím nějaké zkušenosti? pomohlo vám to? Myslíte, že by to pomohlo i mně? Díky Chrisstie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.