Ricinový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 82, 83, 84  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cf9f73f3569b9b5102108090eb696ec3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 8:38 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Káťa napsal:
přímo ricíňák nevím,vím jen, že tam mají velký výběr vážených olejů,tak jsem myslela ,ze tam budou mít i ten...tak zkus jinej, nebo mysliš, ze ricínák je v necem lepsi?


No mají, ale na recept. Ono je to taky silné projímadlo.

Rozhodně je v něčem lepší. Kamarádka si dělávala nějaký zábal s ním a za zhruba tři měsíce jí vlasy dorostly od ramen pod lopatky.
(a slíbila mi, že mi tu tajnost prozradí, když jí ten olej seženu, tak potřebuju alespoň dvě lahvičky Wink )


a prozradis potom kousek ty tajnosti? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

Noo, s tím aby mi to předepsala obvoďačka je ten problém, že žádnou nemám a i kdybych měla, tak se k ní asi nedonutím jít, protože nechci vědět, co mi všechno je Twisted Evil

Podělím, pokud mi to nezakáže, ale věřím, že ne, když dostatečně zdůrazním podíl DV.cz na získání olejíku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Noo, s tím aby mi to předepsala obvoďačka je ten problém, že žádnou nemám a i kdybych měla, tak se k ní asi nedonutím jít, protože nechci vědět, co mi všechno je Twisted Evil

Podělím, pokud mi to nezakáže, ale věřím, že ne, když dostatečně zdůrazním podíl DV.cz na získání olejíku Laughing

A ty myslís, ze ten ricinový olej od Salusu je moc drahy? Mne to zas tak neprijde... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 3:34 pm    Předmět: Citovat

Není to částka kvůli které bych si řezala žíty, ale má to 2 ale

1/ nenakupuju po netu a v kamenných obchodech jsem narazila akorát na ricíňák od nobilisu - a i na ten teprve čekám

2/ každá kačka dobrá, přce jen, vedle práce ještě studuju a nemůžu si dovolit vyházet všechno na zkrásňování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 3:40 pm    Předmět: Citovat

Juchu jeste ze mam kamarada doktora, ten mi to predepise. Ale jinak jsem spokojena s kokosakem a to tak, ze moc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 7:26 am    Předmět: Citovat

Nemohl by mi prosím poradit nějaký pražák či pražanda Wink kde v Praze koupit Logonu a Santé, ale na nějakém dobře popsatelném místě Very Happy Chtěla bych pověřit tímto úkolem kamarádku...tak ať to nemá moc složité(kamaradka žije teprve půl roku v Praze)
Např.Biostyle na Vinohradské ulici?-je to nahoře na Václaváku?A prodávají to tam?

Děkuji moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 12:32 pm    Předmět: Citovat

Miseno nejsem sice z prahy,ale v kotve je obchudek 100natura a tam je urcite mit budou Wink a ke kotve se dopidi asi kazdy,je to dost vyhledavane a zname misto Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Není to částka kvůli které bych si řezala žíty, ale má to 2 ale

1/ nenakupuju po netu a v kamenných obchodech jsem narazila akorát na ricíňák od nobilisu - a i na ten teprve čekám

2/ každá kačka dobrá, přce jen, vedle práce ještě studuju a nemůžu si dovolit vyházet všechno na zkrásňování.


tak sem dnes vyrazila po brne zeptat se po ricinaku;) a svete div se v 3 lekarne ho meli...a vsichni byli ochotni, ti prazsti lekarnici by si meli vzit priklad Exclamation Laughing akorat mi ten olej pripadne strasne hustej Shocked nevi nekdo cim to naredit? Wink pac delat z toho zabal na vlasy, tak to snad nevymyju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 10:18 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
tak sem dnes vyrazila po brne zeptat se po ricinaku;) a svete div se v 3 lekarne ho meli...a vsichni byli ochotni, ti prazsti lekarnici by si meli vzit priklad Exclamation Laughing akorat mi ten olej pripadne strasne hustej Shocked nevi nekdo cim to naredit? Wink pac delat z toho zabal na vlasy, tak to snad nevymyju Very Happy

Myslím, že u Salusu psali, že je dobré ho ředit hroznovým olejem, nebo prostě nějakým řídkým olejem. (Co takhle zahřát kokosák a "riciňák" Laughing a smíchat je? Kokosový olej mi připadá dost řídký...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Breberka napsal:
tak sem dnes vyrazila po brne zeptat se po ricinaku;) a svete div se v 3 lekarne ho meli...a vsichni byli ochotni, ti prazsti lekarnici by si meli vzit priklad Exclamation Laughing akorat mi ten olej pripadne strasne hustej Shocked nevi nekdo cim to naredit? Wink pac delat z toho zabal na vlasy, tak to snad nevymyju Very Happy

Myslím, že u Salusu psali, že je dobré ho ředit hroznovým olejem, nebo prostě nějakým řídkým olejem. (Co takhle zahřát kokosák a "riciňák" Laughing a smíchat je? Kokosový olej mi připadá dost řídký...


no tak uvidim;) vcera sem s tim odlicovala oci a docela me to prekvapilo to jak je husty, ale zas sem skoro nic nespotrebovala;)) takze to budu muset nak dovymyslet;) zas se mi nechce kupovat dalsi olej;)) teda kokosak mam, ale pripadne mi ho skoda;) uz mam jen trosku Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 82, 83, 84  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.