Jak na růst vlasů s melírem?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1afa6c64b3e42bd40d4f8d68190035a4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 9:41 pm    Předmět: Citovat

ja viem, ze melir sa vseobecne povazuje za zlo.
ale tak zasa z mojej skusenosti. ked som farbila cele vlasy komplet, rastli pomaly. s melirom rastu rovnako rychlo ako ked boli nefarbene. a dalsia z jeho vyhod je, ze sa farba nedotyka priamo pokozky a netreba ho obnovovat kazdy mesiac, kedze tie odrasty su v pohode Cool
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 11:02 am    Předmět: Citovat

To mně melír na vlasech udělal vážně docela škodu...
ještě teď pod několika vrstvama henny je vidět, jak jsou ty melírovaný pramínky lámavější a sušší...
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pižla
8-20
8-20


Založen: 12.9.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 9:29 pm    Předmět: Citovat

já osobně jsem si asi cca ještě před rokem barvila vlasy permanentní barvou co dva měsice tzn. že byly hodně přesušené a poškozené a pak jsem šla ke kadeřnici a ta mi řekla, že permanentní barva je zbytečná pokud nemám vlasy šedivé, tak jsem ji požádala o přeliv v přibližné barvě mých vlasů a také o pár melírových proužků (žádný extra vybělený peroxid), které vypadají přirozeně, jako bych měla vlasy vyšisované od sluníčka a navíc mi to tak hezky namelírovala, že když mám vlasy rozpuštěné melíry jsou jakoby skryté tzn není poznat že odrůstají a když si udělám culík vypadá to jako bych měla hustý melír (při tom to tak není) takže ted se místo jednou měsíčně chodím barvit na přeliv jednou za tři měsíce (odrost skoro není poznat) a vlasy rostou jako z vody. myslím že jsem jim tím melírem tedy spíše pomohla:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niki.cah
0-7
0-7


Založen: 20.1.2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 10:03 am    Předmět: Po melírování. Citovat

Čauky Mnauky Pačesandy Very Happy,mám takový problém,nechala sem si opravdu dost hustě melírovat vlasy:/,boužel sou uplně hrozně zníčený,(melírovat se ale nepřestanu ani omylem,ty vlasy sou můj sen Very Happy),a potřebovala bych nějáké typy aby ty vlásky byly pěkný,zdravý ted vypadaj teda otřesně nějáký typy už jsem si četla,ale chtěla bych něco zároven i na růst:)Tak holky radte:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 10:39 am    Předmět: Re: Po melírování. Citovat

niki.cah napsal:
Čauky Mnauky Pačesandy Very Happy,mám takový problém,nechala sem si opravdu dost hustě melírovat vlasy:/,boužel sou uplně hrozně zníčený,(melírovat se ale nepřestanu ani omylem,ty vlasy sou můj sen Very Happy),a potřebovala bych nějáké typy aby ty vlásky byly pěkný,zdravý ted vypadaj teda otřesně nějáký typy už jsem si četla,ale chtěla bych něco zároven i na růst:)Tak holky radte:)


Základem je kvalitní kosmetika a pravidelné hýčkání Very Happy na melírované vlasy je dobré dělat masky (kokosák, oliv.olej....) nebo vtírat olejíčky, aby se ještě víc melírem vysušené vlasy v délkách nelámaly. Na růst za sebe můžu doporučit Bioaquanol, biohair popř. lopušák, ale u mě to má spíš psychický než viditelný efekt, tak uvidím až se k tomu zase poctivě vrátím, jestli se ty mrchy pohnou Razz No a samozřejmě kvalitní šampony a masky, tomu se melírované blondýny nevyhnou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 8:51 pm    Předmět: . Citovat

já si melír nechala udělat jenom do pěšinky. Je to asi od června a ani nevím, jak se kámošce podařilo mě přemluvit abych do toho šla..., ale! asi jsem měla nějaký myšlenkový zkrat a prostě jsem jí na to kývla ikdyž jsem kní původně šla na melír tmavé medové barvy. Mezitím si už ale melírovací prášek míchala a já si v duchu jenom představovala jak ty vlasy budou vypadat zase zničeně a kde co Smile .. Odešla jsem, dokonce se mi to celkem i líbilo, ale za den jsem požádala sestru aby mi tam tu medovou na zesvětlený proužky přece jenom plácla. U zrcadla ale potom nastal šok, sundala jsem ručník a zjistila jsem, že mám nahoře rezavý kolo a cucek, který nešel ani rozčesat.. Very Happy hned ten den jsem ještě běžela pro hnědou přírodní barvu a už nikdy bych takovou blbost nedovolila Very Happy takže za mě melír NE ! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 8:53 pm    Předmět: Re: . Citovat

swery napsal:
já si melír nechala udělat jenom do pěšinky. Je to asi od června a ani nevím, jak se kámošce podařilo mě přemluvit abych do toho šla..., ale! asi jsem měla nějaký myšlenkový zkrat a prostě jsem jí na to kývla ikdyž jsem kní původně šla na melír tmavé medové barvy. Mezitím si už ale melírovací prášek míchala a já si v duchu jenom představovala jak ty vlasy budou vypadat zase zničeně a kde co Smile .. Odešla jsem, dokonce se mi to celkem i líbilo, ale za den jsem požádala sestru aby mi tam tu medovou na zesvětlený proužky přece jenom plácla. U zrcadla ale potom nastal šok, sundala jsem ručník a zjistila jsem, že mám nahoře rezavý kolo a cucek, který nešel ani rozčesat.. Very Happy hned ten den jsem ještě běžela pro hnědou přírodní barvu a už nikdy bych takovou blbost nedovolila Very Happy takže za mě melír NE ! Laughing


ještě dodatek, pro barvu jsem musela běžet v čepici a s brýlemi aby mě nikdo nepoznal Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.