zdravím

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bbfc127c81fc32158abf7bbef1ff00b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 4:12 pm    Předmět: zdravím Citovat

Zdravím všechny na tomto úžasném serveru. Objevila jsem vás v říjnu a od té doby tady stále čtu a čtu a čtu a i prohlížím vaše krásné galerie. Prostě šmejdím. Smile Získala jsem zde plno užitečných informací (díky vám za ně) a protože jsem se nepředstavila hned při příchodu, dělám to alespoň teď. Smile

Vždycky jsem měla vlasy spíš delší, tak na lopatky - tedy pardón, na vaše poměry spíš kratší. Very Happy Posledních asi 15 let nosím vlasy různě sestříhané, nejčastěji od krátkých nahoře po mikádo dole. V létě 2012 jsem si nechala na hlavě vytvořit krátký rozcuch. Byla jsem s ním spokojená, ale v říjnu jsem opět (na stará kolena) zatoužila po dlouhých (delších) vlasech a nechávám je tedy růst. A tak mě tady máte. Smile

Buďte mi prosím i nadále oporou při pěstění mé jemné hřívy. A ještě jednou děkuji za tento server plný milých lidí. Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 7:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Ať se ti tu i nadále s námi líbí. Wink



Naposledy upravil Sidonie dne st leden 02, 2013 7:48 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 10:20 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za přivítání, Sidonie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.