Podholené vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=541dbf1056db2dea855e236bd3082569Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 6:51 pm    Předmět: Citovat

radar04 napsal:
dalej mi to pride i prakticke kedze tie bocne vlasy nad usami mi viac nerastu tak aby som ich dal do gumicky a zbytocne casto vytrcaju von.


Myslím, že se o to budeš muset docela dost starat, aby to mělo přesně délku, jakou potřebuješ (ani vyholené, ani moc dlouhé), takže to zas tak praktické nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 7:00 pm    Předmět: Citovat

čo na to povedať... podľa mňa ten strih moc dobre nevyzerá a okrem toho je aj nepraktický...
jeden kamarát sa takto ostrihal a teraz to musí pravidelne dostrihávať aby to nejako vyzeralo... už mu to dosť lezie na nervy a nechal sa aj počuť, že sa ostrihá úplne
takže ja rozhodne neodporúčam
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radar04
8-20
8-20


Založen: 1.8.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 12:51 pm    Předmět: Citovat

Dakujem za rady a nazory, neuvedomil som si to vobec - ako to pravidelne podstrihavanie tiez by mi to casom liezlo krkom. Nevadi som spokojny aj s tym co mam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 2:12 pm    Předmět: Citovat

brrrr, podhol ne! Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 4:28 pm    Předmět: Citovat

Bára Poláková:
http://www.super.cz/148363-co-je-to-za-pankacku-bara-polakova-si-vyholila-tretinu-hlavy.html
Vůbec jsem nevěděla, že to tak má. Na jedné straně takhle na krátko, na druhé normální
Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 11:37 pm    Předmět: Citovat

Podholování někdo doporučuje, když jsou extrémně husté vlasy, podholení je odlehčí. Ale já bych do toho nešla. Když jsem začala chodit se svým mužem, tak jsem ani nevěděla že má vlasy podholený. Měl to vyholený na obou stranách a to docela dost - úplnej punker Very Happy . Jelikož měl vlasy už trochu delší, holá místa měl zakrytá, nic jsem nepoznala. Manžel si vlasy nikdy nečesal, takže mu to zpramínkovatělo a byl velice spokojený...(s učesanými by si připadal jako homosexuál)

Na mužích mi podholení přijde sexy, naopak u žen si myslím že je to spíše ke škodě - prostě se mi to nelíbí.....holt mám ráda ženskost Very Happy

Jo a ještě dodám, že údržba podholených vlasů mě docela štvala.....Pro někoho možná banalita, pro mě celkem náročný úkon....Jsem holt amatér a stříhání mi prostě nešlo.....
A taky to tak dopadlo, ...jednou jsem omylem zajela strojkem kam jsem neměla a byl oheň na střeše......pak mi sdělil ať mu vezmu celou hlavu Shocked Embarassed Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wendy_23
41-80
41-80


Založen: 4.9.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 2:40 pm    Předmět: Citovat

Podholování je dle mého názoru zatím nejhorší vlasová módní vlna, co k nám dorazila.... Holek co to maj pár znám a hádejte co..... Ani jedné to nesluší a nehodí se to k nim.... Zlatý mikáda do podkovy, ty aspoň těm holkám většinou slušely... A vzhledem k tomu, že většinu svého času trávím mezi kluky, vím, že i oni na to maj podobný názor (doslova cituju: je to hnus...)... Podle mě to může vypadat opravdu dobře jen na punkerech, ale takových těch ortodoxních s výraznými rysy v obličeji, jinak je to bída...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 3:27 pm    Předmět: Citovat

Za mě podholování NE. Nelíbí se mi to na pohlaví ženském, mužském ani jakémkoli jiném.... Asi jsem konzervativní Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st duben 24, 2013 7:53 am    Předmět: Citovat

Já jsem o něm poslední tři dny přemýšlela a dnes po probuzení jsem si řekla, že se podívám, kolik by mi to vlastně ubralo vlasů, a pokud to bude snesitelné, tak jdu do toho Laughing Odrůstá mi totiž ofina a tím se ta hustota na oko vyrovná.
Mrkla jsem na pár videí na youtube, vzala do ruky nůžky, žiletku a zrcátko na kontrolu zezadu a už to jelo Laughing Vyholila jsem si u dolní linie skalpu takový drobný půlměsíc, vůbec to nevypadá nějak násilně, spíš to hezky zvýrazňuje konturu, když si dám vlasy do drdolu Smile Ale povedlo se mi holítkem zachytit o ucho, takže čekám, až ten vodopád ustane a mezitím píšu tenhle příspěvek Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne duben 28, 2013 5:09 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem to viděla na Kataríně Knechtové. Teda fůůůůj, já se lekla, že má alopecii nebo co. Pak jsem si vzpoměla, že je to teď móda. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.