Laky na vlasy - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76842c176dd49b53643cdf74ee48c887Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 12:22 am    Předmět: Citovat

Tak se k lakum zase pomalu vracim, protoze ten efekt nemasteni a trocha i zhrubnuti je proste pro moje vlasy k nezaplaceni Embarassed Vetsinou kupuju ty levny, veeelikansky tuby, protoze mam docela slusnou spotrebu.
Moje otazka zni, je nejaka vec ve slozeni na co si dat pozor (ted stranou prirodni-neprirodni, pocitam s tim, ze v laku holt nejaka te chemka bude)? tadytem vecem nerozumim ani za mak ... Je mi jasny ze lak obecne neni pro vlasy nic zazracnyho, ale jde mi o to, jestli tam muze byt neco vyslovene skodlivyho nebo jinak fuj, kvuli cemu byste si to nekoupily ... ??? Ja poznam maximalne tak silikon a tim to hasne (a to jeste jenom ten co konci na -cone Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jeanka.k
21-40
21-40


Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 3:39 pm    Předmět: taft laky Citovat

ahoj holky nevíte někdo co má znamenat to že na taft lakách na vlasy se místo hairspray píše hairlacquer?kdzy na ofiko stráhkách taft.cz je to hairspray?ty s tim novým napisem strasne tvrde lakujou:(to asi změnily složení co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:20 pm    Předmět: Citovat

No, já osobně už jsem lak na vlasy dloouho nepoužila.. Bylo mi řečeno, že laky strašně ničí vlasy Embarassed Tak jsem s tím přestala.. stejně jako s žehlením..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:27 pm    Předmět: Citovat

Tak mi nakouknutí do tohohle vlákna připomnělo, že bych mohla zhodnotit ten lak od Alverde. Používám ho jen sem tam na neposlušnou ofinu a oproti normálnímu laku musím říct, že s tím pumpičkovým dávkovačem se docela špatně pracuje, mám to tak 50 na 50, že se mi povede ofinu upravit tak, jak chci. Nedělá na vlasech krustu, ale zase nevydrží celý den.
Protože předpokládám, že to dávkování by bylo asi podobné u všech přírodních laků, a protože silikony mi nesedí, hodnotím ho tak, že se to dá, ale kdybych si mohla vybrat, pořídila bych si radši něco v natlakovaný nádobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 1:48 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si lak od Nivey na objem a předčil i Megalomaniu od Got2Be. Neslepuje tolik a je příjemný na vlasech.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 10:08 pm    Předmět: Citovat

Já kvůli tanečním od září docela často lakuju, kdybych to hodila do průměru, tak tak jednou za dva týdny lakuju, podle toho co si dělám za účes. Věršinou lakuju jen vršek hlavy a spodek (neposedné krátké vlásky), kdyžtak i účes. Mám lak od Lisapu, sílu L. Je docela dobrý, neobsahuje silikony a úchvatně voní! Miluju tu vůni Very Happy
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 12:30 pm    Předmět: Citovat

Může mi prosím někdo vysvětlit, proč vlastně laky na vlasy ničí vlasy? Přece nijak nezasahují do jejich struktury, ne?
Není třeba od Alverde nebo Baley šetrnější?
Díky všem za rady.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 2:08 pm    Předmět: Citovat

zetonek, to by som aj ja chcela vedieť, ja lakujem roky rokúce (bezmála aj 20 rokov) fakt denne a bez problémov. teraz používam taft 5 a je skvelý, urobí to, čo potrebujem spevní a udrží ofinu tam, kde chcem. ešte by nemal byť nepríjemný k môjmu nosu a to je tak všetko, čo od neho čakám. zničenia sa nebojím, moje vlasy už toho vydržali Wink

a ten lak od alverde mi neurobil žiadnu službu, nespevňoval, šialene mastil a nos sa mi krútil až do neba. pre mňa to boli vyhodené peniaze, letel do koša. ale bolo to už dávnejšie, je možné, že už je iný. Balea laky sú v pohode, občas ich používam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 2:31 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Může mi prosím někdo vysvětlit, proč vlastně laky na vlasy ničí vlasy? Přece nijak nezasahují do jejich struktury, ne?
Není třeba od Alverde nebo Baley šetrnější?
Díky všem za rady.


Zrovna včera jsem četla článek s kadeřnicí Janou Burdovu - psala tam i o levných lacích, které prý úplně rozežírají vlasovou strukturu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 2:58 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
zetonek napsal:
Může mi prosím někdo vysvětlit, proč vlastně laky na vlasy ničí vlasy? Přece nijak nezasahují do jejich struktury, ne?
Není třeba od Alverde nebo Baley šetrnější?
Díky všem za rady.


Zrovna včera jsem četla článek s kadeřnicí Janou Burdovu - psala tam i o levných lacích, které prý úplně rozežírají vlasovou strukturu.


Můžeš mi poslat odkaz na článek? Určitě by to zajímalo i víc lidí.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.