Internet: Diskusní fóra, cenzura a jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2aba2c660e67700b2716657d77fda151Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 12:50 pm    Předmět: Citovat

Chodím ještě na jedno dívčí (teď už vlastně ženské, stárneme : ) fórum, ale tam už mám docela ponorku, takže se přidávám k těm, pro které je DV oáza klidu : ) V poslední době chodím docela často na Webdeal, protože mě zajímají projekty tamější komunity.
Na omlazení jsem se párkrát mrkla (nepřihlášená, nikdy jsem tam nic nepsala) a přišlo mi to jako neskutečná slepičárna, ale teď si čtu tady starší příspěvky a asi je to opravdu tím, že "starou gardu" povyhazovali Sad U Zpovědnice mám většinou pocit, že si ti lidi snad dělají srandu Laughing Kdysi jsem chodila do různých zájmových diskuzí na Lidé, ale tam to dost upadlo a často tam byli lidi se kterýma se vůbec nedalo diskutovat normálně, hned samé napadání a urážky i když člověk nic špatného nenapsal.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 7:29 pm    Předmět: Citovat

Omlazeni má i dobrá témata a je fakt, že to jsou většinou ta starší. Ale hrozně mě tam štvala ta cenzura, rušení témat a pocit, že si musím dávat pozor co píšu. To mě od pravidelných návštěv spolehlivě odradilo. Teď momentálně aktivně vegetím na NoseniDeti.cz coby alternativní matka, třeba diskuzi o volbě prezidenta jsem sledovala raději tam než tady. Přeci jen už společenské problémy vnímám krapet jinak jako matka než jako bezdětná. DV jsem po narození syna asi na rok opustila a teď se sem zase ráda vracím, ale už si spíš počtu novinky a není to ta předchozí posedlost (asi to bude i tím, ze nejsou dlouhé vlasy, ale za to díky DV, motivace do budoucna je). Ale jak na ND, tak na DV koukám každý den a jsem vděčná jejich zakladatelům, moderátorům a přispivatelům, za to že jsou Smile DÍKY!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.