uvitajte ma:))))nech sa tu citim dobre:))

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=37615683fe31fdd3021cdd305fda75eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
crystal1972
41-80
41-80


Založen: 29.1.2013
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 5:18 pm    Předmět: uvitajte ma:))))nech sa tu citim dobre:)) Citovat

Ahojte babule, netusim kde to mam dat:))kedze som tu nova ako sneh na kolegovom kabate:))) Very Happy tak to davam vsade:)))no ale zorientujem sa urcite Smile - som po hysterektomii a moje vlasy sa stali strasne jemnymi, nedrzi ziadny uces a v podstate su tenucke...je mi jasne dosledku coho a preto by som chcela prejst z chemickeho farbenia na hennu.Posledne farbenie na platino hnedo blond som mala pred dvoma mesiacmi, takze moja povodna mi vyrasta mysacia hneda a kupila som si hennacolor zlata blond - ani neviem preco...a v podstate mi nebude vadit ked budem rysava alebo tmava, nech su hlavne zdrave, len sa obavam oranzovej ci zelenej..Sad do prace si nemozem dovolit ziadne faux pas:((a tak uz tu hennu skladujem doma, pozeram na nu:)))a odvaha je niekde za dverami....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 7:40 pm    Předmět: Citovat

Vítej u nás. Ať se ti tu s námi líbí Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
crystal1972
41-80
41-80


Založen: 29.1.2013
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 8:44 am    Předmět: Citovat

juuu tulipany...tak uplne to co je u mna top:))ruze mam na druhom mieste:)))dakovala dakovala dakovala:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 12:30 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Crystal - taky Tě tu vítám! Very Happy
Podle toho, co píšeš, tak ten problém s vlásky bude souviset hlavně s hormonama, který potřebovat chvilku času, aby si zase "sedly". Držím palce, aby to bylo co nejdřív!!! Ale samozřejmě opečovávání může docela dost pomoct - ono už rozhodnutí dál neodbarvovat vláskům určitě pomůže. S tou hennou uvidíš - rozhodně si udělej test na nějakém skrytém pramínku nebo na chomáčku vyčesaných vlasů, ať alespoň rámcově tušíš, do čeho jdeš. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crystal1972
41-80
41-80


Založen: 29.1.2013
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 5:47 pm    Předmět: Citovat

dekuji titiana...ono ja nemam ziadne chumace vlasov:)))pretoze uz dva roky beriem revalid teda nie tabletky ale vodicku do vlasov a mne nevypadne ani jeden vlas, ale ze ani jeden:))takze skor to pojmem ze zafarbim pramen, chystam sa na to v nedelu..ta sa pak ukazem:))ale neukazem..lebo budem chodit tmavym tunelom:))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 6:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej Smile

Titania to myslela tak, že si z hřebenu vezmeš pár vlasů, klidně za pár dní až jich bude víc a na nich vyzkoušíš tu hennu, kvůli tý barevnosti Smile Abys nezkoušela hned na celý hlavě Smile Anebo na nějakým spodním prameni vlasů.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crystal1972
41-80
41-80


Založen: 29.1.2013
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 6:34 pm    Předmět: Citovat

jo jo vykonam:)))uz at to je:))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 3:44 pm    Předmět: Citovat

Jojo, myslela jsem to přesně tak, jak říká Nikinka - tady už je to takovej termínus technikus, že mě občas nějak nenapadne, že by to na někoho z nováčků mohlo působit, jakože ho podezírám, že mu páčo pad po hrstech... Laughing Wink - já při svojí dýlce do pasu vhodnou velikost chuchvalce z kartáče nasbírám tak za dva dni, při kratších vlasech to holt chvíli potrvá. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.