chren
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=90bc39dd35b52f9f5d813188af983613Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
elen03
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 10:54 pm    Předmět: Citovat

Mám taky v úmyslu ho nastrouhat do výluhu k lopušáku. A už mám vyzkoušeno vnitřně - křen s medem, fakt mazec! Zapomněla jsem z toho dýchat.Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saflorka
21-40
21-40


Založen: 2.11.2012
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 4:23 pm    Předmět: Citovat

report po 4 dnoch
- v den aplikacie 3-5 vlasov pri samponovani + cca 10 pri cesani, nadpriemerna spokojnost Razz
- den po, 2 x masaz bioquanolom, 30-40 ks x 2, vysledok cca 60-80 ks, radsej odhadom Crying or Very sad , ani som neratala
- den treti, prekvapenie 1 x bioquanol straty cca 15-20 ks
- 4 den, 1 x bioquanol cca 40 ks

( vlasy necesem, iba po umyvani, raz za 5 - az 7 dni, nefenujem, nezehlim, nelakujem, farbim henou, mam vlnito- kucerave, inak iba prstami pri masazi )

to ze mi padaju vlasy som vedela, ale ze sa rozhodnu este aj padat v parne a neparne dni o dost rozdielne som netusila, masirujem 4 - ty mesiac, 5-10 min podla nalady, ale takyto rozdiel som este nemala, jasne ze niekedy padaju viac a este viac, len nie den po dni,

dnes je piaty den, vecer dam dalsiu davku, rozmyslala som a mala som vtedy toho urcite viac na hlave, myslim mnozstvo, a rozdiel je este aj v tom, ze teraz som dala viacmenej stavu, jednak sa mi nechcelo tak velmi vymyvat a aj tak ide asi iba o nu, len ked som dala malo smetia, nebolo to zrejme stale v tom tak ako malo byt, stava vsiakla, bolo to vlchke, slo to umyt pod foliou, ale zrejme je to ako s vatou, alebo ako by som to povedala Smile lepsie to drzi stavu na povrchu pokozky, a mozno aj tie tuhe casti chrenu obsahuju nejake etericke silice, ako som sa dodatocne dozvedela z netu, tak neviem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.