Henna na obočie a mihalnice

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=125d6bd41a4f688bfc65d9f84078e5a6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 11:25 pm    Předmět: Henna na obočie a mihalnice Citovat

Neviem, či som túto tému dobre sem umiestnila - a či tu taká je, neviem... dnes som v obchode našla takú špeciálnu Hennu na farbenie obočia a rias (značka Jopema), je to v takom mini balení, hnedý odtieň - keďže mám oproti vlasom svetlé obočie aj mihalnice, idem na to - vyskúšam - trocha je to risk:D Mihalnice mi raz farbila kozmetička a bola som spokojná...sama som to však neskúšala, ale návod vyzerá byť ľahký. Nemá s týmto produktom niekto skúsenosti? Takisto aj s farbením?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 11:41 pm    Předmět: Citovat

Tak nevadí - odpoviem si sama: :DAspoň dám tip, keby niekto chcel vyskúšať - ja mám síce inú značku, ale na nete som nenašla a toto je tomu veľmi podobné: http://www.caroline-kosmetika.cz/caroline-topdrogerie/eshop/3-1-Venita/23-2-Henna-barvy-na-vlasy-a-oboci/5/72-Venita-Henna-Profess-oboci-cerna-1-5g
Dopadlo to dobre, obočie aj mihalnice stále mám, nezhoreli:DDD Vyzerá to prirodzene, som zvedavá ako dlho to vydrží - na ceruzku na obočie už môže začať sadať prach. Mihalnice chytilo slabšie, ale nabudúce predĺžim dobu pôsobenia. A mala som úspech aj doma - farbila som obočie mamke aj tete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 11:57 pm    Předmět: Citovat

Ja i Vilka jsme zkousely hennu kydnout i na oboci a trosicku to chyti, ale tim, jak si kazdy den clovek cisti oblicej, je to za dva tri dni pryc.
Na rasy bych si to radeji nedavala, me v ocich neustale roste jecne zrni, nerada bych saskovala jeste s henna praskem tak blizko Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 2:50 pm    Předmět: Citovat

na oboč a řasy jou speciální barvičky..a na řasech a obočí,protože jse to vymejvá tak to vydrží 14 dni Wink ale řasy je obrý když vám to dělá někdo jiný protože musíte mít 15 min zavřený oči a nesměj se otevřít Rolling Eyes al vysledek je naprosto fajn Wink hennu bych na řasy nedala,na obočí jo to je v pohodě..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katiee
41-80
41-80


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 3:00 pm    Předmět: Citovat

A ktoru farbu si skusala ? Hnedu ci ciernu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 3:22 pm    Předmět: Citovat

Tak ja som sama zvedavá ako dlho to vydrží - skúšala som hnedý odtieň, čierna by bola na obočie možno silná, ale azsa na riasy lepšia. Uvidím, ako dlho to vydrží, lebo je to henna, i keď nie čistá. Vyzerá to ako taká hnedá pasta a nanášala som to na obočie tenkým štetčekom v smere rastu chĺpkov. Počula som, že chemické farby sú trvanlivejšie: http://www.kozmetikshop.sk/detail.php?zbozi=299238 no neviem, v tejto oblasti zatiaľ len experimentujem. A Pawluška máš pravdu, musí to byť 15 minút na mihalniciach ale podarilo sa mi to aj samej - najprv som si urobila jedno a až potom druhé oko:D ale mám šťastie, že nemám citlivé oči, inak by som na riasy nič nedala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lykantropia
0-7
0-7


Založen: 13.2.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 9:29 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ja i Vilka jsme zkousely hennu kydnout i na oboci a trosicku to chyti, ale tim, jak si kazdy den clovek cisti oblicej, je to za dva tri dni pryc.

A dávali ste obyčajnú hennu, alebo špeciálnu na obočie? Nezafarbilo to kožu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 11:21 pm    Předmět: Citovat

Lykantropia napsal:
Morganna napsal:
Ja i Vilka jsme zkousely hennu kydnout i na oboci a trosicku to chyti, ale tim, jak si kazdy den clovek cisti oblicej, je to za dva tri dni pryc.

A dávali ste obyčajnú hennu, alebo špeciálnu na obočie? Nezafarbilo to kožu?


já dávám tu samou co na vlasy, chce to dobře nanést např. nějakým kartáčkem a kdyžtak okolní kůži natřít krémem nebo olejem.
ale popravdě to moc vidět není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 4:16 pm    Předmět: Citovat

citace:


já dávám tu samou co na vlasy, chce to dobře nanést např. nějakým kartáčkem a kdyžtak okolní kůži natřít krémem nebo olejem.
ale popravdě to moc vidět není.

Já taky tak, zkusila jsem to teda asi jen dvakrát, právě proto, že to zas tak vidět nebylo a když, tak to bylo hned pryč... škoda :/ poslední dobou docela přemýšlím nad tím, nekoupit něco zrz na obočí...
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 4:35 pm    Předmět: Citovat

Lykantropia napsal:
Morganna napsal:
Ja i Vilka jsme zkousely hennu kydnout i na oboci a trosicku to chyti, ale tim, jak si kazdy den clovek cisti oblicej, je to za dva tri dni pryc.

A dávali ste obyčajnú hennu, alebo špeciálnu na obočie? Nezafarbilo to kožu?


Obyč, kvůli experimetnu si nebudu kupovat spešl na obočí, když mají jenom hnědou. A já jsem rozhodně nechtěla ztmavovat, že. Kůži to neobarvilo. Alespoň mě ne.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.