Nováček :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4f48ccab9e8209804789549cfbd81a7cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 6:31 pm    Předmět: Nováček :) Citovat

Ahoj, zdravím všechny Smile
Proč jsem se na forum přihlásila? Protože mi z hlavy zmizely dvě třetiny vlasů a část, která zůstala vypadá čím dál tím hůř. Paradoxně se to horší tím víc, čím líp se o ně starám. Přestala jsem je barvit a vlasy, které byly barvené vypadají opravdu hrozně, jsou suché, jako pápěří a jejich objem je jako jeden zmoklý myší ocásek. Vždy v minulosti, když jsem vlasy obarvila, vypadaly jako po kúře... Je mi 22, jsem teď bohužel často ve stresu a shonu a zrovna mi zjistili alergii na lepek- zda i to může mít souvislost?? Jinak žiju velmi zdravě, sportuju, beru i vitamíny, piju všemožné čaje, vlasy olejuju, používám kvalitní kosmetiku, mám kančí kartác, neřest kouření je také pryč... a stále vypadám hůř a hůř (z vlasů do pasu mám vlasy pod lopatky, ale tak 15 cm je skoro neviditelných a pramínkovatých)... prosím o rady a nápady!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zatera
8-20
8-20


Založen: 30.8.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2013 3:19 pm    Předmět: Citovat

Nejsem žádný odborník, ale myslím si, že ti rozhodně pomůže, když se tím nebudeš příliš stresovat. Wink Když jsem se poprvé dostala na DV, začala jsem dychtivě hltat všechny informace a nápady, samozřejmě se ihned dostavila chuť to všechno vyzkoušet. Vzorec hodně péče = krásné vlasy se u mě ale nekonal a vlasy byly jen horší, a tak jsem si na čas zakázala věnovat se jim víc, než je třeba. Ani na DV jsem nechodila, aby mě to nelákalo. Very Happy Vlasy se postupně začaly samy zlepšovat, bez jakékoliv zvláštní péče, jen šampon + kondicionér. Smile
Takže jestli všechno ostatní zklame, je tu ještě tahle možnost. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2013 2:11 pm    Předmět: Citovat

Je pravda, že stres je u mě skoro ustavičný- a nejen z vlasů Smile
a myslím, že na tom něco bude a zkouším na tom pracovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.