Vlasy a termální prameny

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b594c70f4937c8f51abfb3d3ba45ddb7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
IsabellaGray
8-20
8-20


Založen: 29.8.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 8:02 pm    Předmět: Vlasy a termální prameny Citovat

Mám takový podivný dotaz - jaký vliv mají na vlasy termální prameny? Nedávno jsem se v nich koupala a mám potom hůře rozčesatelné vlasy (blbě rozčesávatelné byly i předtím, ale mám pocit, že se to trochu zhoršilo...), myslíte, že je to tím? Má to i jiné účinky (třeba na růst vlasů či třepení)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 8:17 pm    Předmět: Citovat

Osobne si myslim, ze je to vylozene tou tvrdou, termalni, silne mineralizovanou vodou ... podobny efekt, jako kdyz jsi u more, vlasy jsou taky sussi, objemnejsi a trochu vic "zlobi".

Zkus si po kazdem koupani proplachnout vlasy obycejnou vodou a nebo octovou vodou, pripadne pouzivat kondicioner po kazdem namoceni hlavy (mam na mysli po vylezeni z bazenu ve sprse) podobne jako u more.

Jinak to posleze (pokud budes u termalu dlouho a nebudes o vlasy vic pecovat) muze na to trepeni mit vlit, ale az treba tak po mesici a dyl.

Tvrda voda je preci jen tak trochu "svinstvo" ... (mit my doma jeste trochu vic mineralizovanou vodu, tak nam z kohoutku padaji rovnou kosticky, takze proto sazim na tuhle pricinu Laughing)

Na rust to imho vliv nema.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.