Jak často hennujete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5dd1cd541754c14a4453fdb737c329b9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak často (v průměru) "patláte" na svoje vlásky hennu?
Jednou týdně nebo častěji
3%
 3%  [ 9 ]
Méně než jednou týdně, ale častěji než jednou měsíčně
23%
 23%  [ 69 ]
Jednou za měsíc
47%
 47%  [ 138 ]
Méně než jednou za měsíc, ale častěji než jednou za tři měsíce
16%
 16%  [ 48 ]
Méně než jednou za tři měsíce, ale častěji než jednou za půl roku
6%
 6%  [ 19 ]
Jednou za půl roku nebo méně často
1%
 1%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 288

Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 7:34 pm    Předmět: Re: rada Citovat

NatalieH09 napsal:
Ahojky, mám dotázek, už podruhé jsem hennila a to každý týden, a to zrovna včera, a už se chystám zase, barvila jsem poprvé červenou lamdou a včera hnědou, ale ta mě moc nechytla a ta červená byla asi lepší, barvím ted často, protože bych si moc přála mít vlasy do červena a takový chladnější odstín, zatím mě to moc nejde, také jsem nechávala hennu jen 3 hodiny, tak zkusím déle.
No k věci není to přehnané když henním tak často? nemůže to vlasům uškodit? četla jsem, že některé také barví docela často a vše je v pořádku..
Díky za rady a tipy ..


jejda,tak to je divné,že moc nechytla:(měla by chytnout na tu červenou líp. pokud v ní bylo indigo.
můžeš dát jak často chceš,doporučuje se max. jednou týdně,jinak už to vlasy zatěžuje, optimální je tak jednou ta 3 týdny až měsíc,ale na začátku to nevadí častěj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 7:40 pm    Předmět: Re: rada Citovat

jitty napsal:
NatalieH09 napsal:
Ahojky, mám dotázek, už podruhé jsem hennila a to každý týden, a to zrovna včera, a už se chystám zase, barvila jsem poprvé červenou lamdou a včera hnědou, ale ta mě moc nechytla a ta červená byla asi lepší, barvím ted často, protože bych si moc přála mít vlasy do červena a takový chladnější odstín, zatím mě to moc nejde, také jsem nechávala hennu jen 3 hodiny, tak zkusím déle.
No k věci není to přehnané když henním tak často? nemůže to vlasům uškodit? četla jsem, že některé také barví docela často a vše je v pořádku..
Díky za rady a tipy ..


jejda,tak to je divné,že moc nechytla:(měla by chytnout na tu červenou líp. pokud v ní bylo indigo.
můžeš dát jak často chceš,doporučuje se max. jednou týdně,jinak už to vlasy zatěžuje, optimální je tak jednou ta 3 týdny až měsíc,ale na začátku to nevadí častěj.


Mně taky poprvé moc nechytla, měla jsem na hlavě spoustu vrstev červené henny a když jsem na to plácla tu hnědou, tak byl barevnej efekt vcelku mizivej, ale dávala jsem další, pak už to začlo vcelku tmavnout a původní rezavo-červenou to úplně zatlumilo, odlesky mám jen na sluníčku. Ale možná bych tomu po každým hennění dala šanci ten týden trochu zoxidovat, alespoň mně ta barva vžycky docela ztmavne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 7:02 am    Předmět: Re: rada Citovat

Nermeen napsal:
jitty napsal:
NatalieH09 napsal:
Ahojky, mám dotázek, už podruhé jsem hennila a to každý týden, a to zrovna včera, a už se chystám zase, barvila jsem poprvé červenou lamdou a včera hnědou, ale ta mě moc nechytla a ta červená byla asi lepší, barvím ted často, protože bych si moc přála mít vlasy do červena a takový chladnější odstín, zatím mě to moc nejde, také jsem nechávala hennu jen 3 hodiny, tak zkusím déle.
No k věci není to přehnané když henním tak často? nemůže to vlasům uškodit? četla jsem, že některé také barví docela často a vše je v pořádku..
Díky za rady a tipy ..


jejda,tak to je divné,že moc nechytla:(měla by chytnout na tu červenou líp. pokud v ní bylo indigo.
můžeš dát jak často chceš,doporučuje se max. jednou týdně,jinak už to vlasy zatěžuje, optimální je tak jednou ta 3 týdny až měsíc,ale na začátku to nevadí častěj.


Mně taky poprvé moc nechytla, měla jsem na hlavě spoustu vrstev červené henny a když jsem na to plácla tu hnědou, tak byl barevnej efekt vcelku mizivej, ale dávala jsem další, pak už to začlo vcelku tmavnout a původní rezavo-červenou to úplně zatlumilo, odlesky mám jen na sluníčku. Ale možná bych tomu po každým hennění dala šanci ten týden trochu zoxidovat, alespoň mně ta barva vžycky docela ztmavne Wink


Děkuji moc za pdpověď, nevydržela jsem to a včera jsem zase hennila ale jen hodinku, -to bude znít komicky ,ale syn skoro rok a půl je závislý na mých vlasech, při uspávání si s nimi hraje a já ho šla uspávat s igelitem na hlavě a on strašně brečel, že nemůže se mi prohrabovat ve vlasech, tak proto jen hodinku, šla jsem to smýt aby mi usnul Smile docela sranda, ale barvička chytla už lépe, už nechám aspon ty 3 týdny klid at nezatěžuji ty vlásky radši, a pak zase půjdu do červené, dávala jsem i včera červenou, jinak jsem našla jak bych to chtěla mít tady jedna slečna sisssa má nádhernou barvu. teda ty také,a le prvně zkusím ty červené odstíny-chlap by si to přál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 11:16 am    Předmět: Re: rada Citovat

jitty napsal:
NatalieH09 napsal:
Ahojky, mám dotázek, už podruhé jsem hennila a to každý týden, a to zrovna včera, a už se chystám zase, barvila jsem poprvé červenou lamdou a včera hnědou, ale ta mě moc nechytla a ta červená byla asi lepší, barvím ted často, protože bych si moc přála mít vlasy do červena a takový chladnější odstín, zatím mě to moc nejde, také jsem nechávala hennu jen 3 hodiny, tak zkusím déle.
No k věci není to přehnané když henním tak často? nemůže to vlasům uškodit? četla jsem, že některé také barví docela často a vše je v pořádku..
Díky za rady a tipy ..

jejda,tak to je divné,že moc nechytla:(měla by chytnout na tu červenou líp. pokud v ní bylo indigo.
můžeš dát jak často chceš,doporučuje se max. jednou týdně,jinak už to vlasy zatěžuje, optimální je tak jednou ta 3 týdny až měsíc,ale na začátku to nevadí
častěj.

Děkuji moc za odpovědět, to jsem potřebovala slyšet Smile ne indigo tam nebylo, a ani nevím kde bych ho kdyžtak sehnala, ale zatím zůstanu u henny červené Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crystal1972
41-80
41-80


Založen: 29.1.2013
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 12:32 pm    Předmět: Citovat

Babule mam otazocku, hennujem treti krat, a samozrejme na druhy krat uz som si nasla farbu ktora sa mi pacila - hneda znacka hennecolor, kamoska ma ale nahovorila aby som si vyskusala este medenu a mahagon, aby som bola kludna a vedela co sa mi hodi najviac:), samozrejme som teda v sobotu po 14 dnoch od posledneho hennovania - pouzila medenu, no tak teda nie velmi pozitivny vysledok-....okolie a aj ja sama ze hneda rozhodne Laughing tak sa pytam Vas babule, po akej dobe by som mohla znova hennovat na tu hnedu? viem ze optimalne je raz za mesiac, ja samozrejme vydrzim este takto 4 tyzdne, kedze mam velmi jemne vlasy nerada by som keby mi to zatazilo caste hennovanie, ale zase juj uz chcem byt hneda:))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 12:46 pm    Předmět: Citovat

crystal1972 napsal:
Babule mam otazocku, hennujem treti krat, a samozrejme na druhy krat uz som si nasla farbu ktora sa mi pacila - hneda znacka hennecolor, kamoska ma ale nahovorila aby som si vyskusala este medenu a mahagon, aby som bola kludna a vedela co sa mi hodi najviac:), samozrejme som teda v sobotu po 14 dnoch od posledneho hennovania - pouzila medenu, no tak teda nie velmi pozitivny vysledok-....okolie a aj ja sama ze hneda rozhodne Laughing tak sa pytam Vas babule, po akej dobe by som mohla znova hennovat na tu hnedu? viem ze optimalne je raz za mesiac, ja samozrejme vydrzim este takto 4 tyzdne, kedze mam velmi jemne vlasy nerada by som keby mi to zatazilo caste hennovanie, ale zase juj uz chcem byt hneda:))


Já mám taky docela jemné vlasy, hennuju už zhruba rok každý měsíc a zatížené mi teda nepřijdou Very Happy Asi záleží jak které vlasy. Moje jsou dost jemné, jak kdybys hladila kočku Very Happy Ale po ročním hennování vypadají pořád v poho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crystal1972
41-80
41-80


Založen: 29.1.2013
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 12:49 pm    Předmět: Citovat

a myslis si, ze mozem po 6 dnoch to prehennovat na tu hnedu ktoru chcem? neviem ci vydrzim pockat 4 tyzdne:( samozrejme nasledne by som hennovala raz za mesiac, to len teraz vynimocne:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alaqella
8-20
8-20


Založen: 27.6.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 1:28 pm    Předmět: Citovat

Co já mám zkušenosti, tak není problém hennit dvakrát v jednom týdnu - je to pro intenzivnější barvu, v mém případě pro docílení ztmavení, vždyť pro nejtmavší odstíny lidé volí dvojí hennění i v jednom dni.

Ale posléze je lepší nějaký ten pátek počkat, já henním třetím rokem a jednou měsíčně je pro mě ideální, ovšem již od pohledu naše vlasy jsou dosti rozdílnéSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crystal1972
41-80
41-80


Založen: 29.1.2013
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 1:33 pm    Předmět: Citovat

keby som mala take vlasky ako ty ani sa s tebou nebavim Laughing od stastia:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 3:18 pm    Předmět: Citovat

crystal1972 napsal:
a myslis si, ze mozem po 6 dnoch to prehennovat na tu hnedu ktoru chcem? neviem ci vydrzim pockat 4 tyzdne:( samozrejme nasledne by som hennovala raz za mesiac, to len teraz vynimocne:)


Já si myslím, že takto výjimečně to bude v pohodě, poté to můžeš ustálit na frekvenci co měsíc, nebo co 6 týdnů, jak budeš chtít a jak ti to bude vyhovovat. Problém v tom nevidím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.