Údajně nejdelší vlasy v ČR a ve světě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=08f76642f96304481c65e4cccd503d4aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 2:44 pm    Předmět: Citovat

Jé, no teď jsem to jsem přesně chtěla vložit! Nevím, co si tím paní chtěla dokázat, leda, že na to má...muselo to být neskutečně drahé. Ale moc to nechápu, nechala si je naplést jen účelově kvůli rekordu a teď si je zase prostě sundá. S tím se přece nedá normálně fungovat, leda,že by to zasebou vozila na kárce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 3:01 pm    Předmět: Citovat

Kaisha napsal:
(...) S tím se přece nedá normálně fungovat, leda,že by to zasebou vozila na kárce Laughing


No, dost pochybuju, že by se z toho dal třeba udělat alespoň obří drdol - ty vlasy musí vážit několik (desítek) kilo... Asi fakt leda vozit na kárce.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 3:23 pm    Předmět: Citovat

..nebo v ruksaku na zádech Smile kdyby se to tam vešlo.
Jinak je to nehezké. Hlavně jak ty copy navazují jeden na druhý a mají pokaždé jinou barvu. Kdyby to aspoň bylo celé jednotné barevně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 10:07 am    Předmět: Citovat

Nevím, jestli tady tahle paní už nebyla zmíněna.
http://revue.idnes.cz/americanka-je-posedla-svymi-vlasy-meri-uz-6-5-metru-fvc-/zajimavosti.aspx?c=A130223_163710_zajimavosti_nh

Já jsem na její videa náhodně narazila na YT.
Každopádně mě zase dostaly ty omezené komentáře pod článkem. Ty lidi skutečně netuší, že ve světě existují také jiné kultury než ta jejich jediná správná, tedy česká Rolling Eyes

Poznámky na váhu paní (řekla bych, že je z národa, kde je její postava ideálem) a jak ji posílají do blázince, to je síla. Říkám si, že paní klidně může být rastafariánka a prostě jen dodržuje svou víru, která jí nedovoluje vlasy stříhat. Stačilo se podívat třeba na předávání Grammy kde vystupovali Marleyho synové. Jeden měl dredy na zem, druhý po kolena. Můži nosí svoje dredy smotané pod turbanem nebo pletenou čepicí obrovských rozměrů, tahle paní je prostě nosí nezakryté.

Ať jsou ale její důvody jakékoli, je to její právo a její volba.
Nikomu to neubližuje, tak vážně nechápu, proč se do ní čtenáři idnesu tak navážejí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 11:40 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Nevím, jestli tady tahle paní už nebyla zmíněna.
http://revue.idnes.cz/americanka-je-posedla-svymi-vlasy-meri-uz-6-5-metru-fvc-/zajimavosti.aspx?c=A130223_163710_zajimavosti_nh

Já jsem na její videa náhodně narazila na YT.
Každopádně mě zase dostaly ty omezené komentáře pod článkem. Ty lidi skutečně netuší, že ve světě existují také jiné kultury než ta jejich jediná správná, tedy česká Rolling Eyes

Poznámky na váhu paní (řekla bych, že je z národa, kde je její postava ideálem) a jak ji posílají do blázince, to je síla. Říkám si, že paní klidně může být rastafariánka a prostě jen dodržuje svou víru, která jí nedovoluje vlasy stříhat. Stačilo se podívat třeba na předávání Grammy kde vystupovali Marleyho synové. Jeden měl dredy na zem, druhý po kolena. Můži nosí svoje dredy smotané pod turbanem nebo pletenou čepicí obrovských rozměrů, tahle paní je prostě nosí nezakryté.

Ať jsou ale její důvody jakékoli, je to její právo a její volba.
Nikomu to neubližuje, tak vážně nechápu, proč se do ní čtenáři idnesu tak navážejí.

Navážejí se proto, že většina (ne všichni, ale většina) diskutujících na idnes a podobných serverech zastává názor, že "když to někdo dělá jinak než já, je nutno:
a) zavřít ho do blázince, protože je to nebezpečný šílenec,
b) velmi důrazně mu to rozmluvit, protože to dělá jinak než ostatní a to přeci nejde,
c) ideálně to celé úplně zákonně zakázat, aby někdo neměl "blbé nápady".

Obávám se, že jde o následek půl století minulého režimu, kde se tohle praktikovalo. Jak někdo něco dělal "jinak" než většina, už byl podezřelý, nebylo radno s ním být viděn a bylo "v zájmu lidu" mu to hezky převysvětlit.

Paní je rastafariánka? Paní se rozhodla "trhat rekordy"? Paní se to prostě jen líbí a chce takové vlasy mít? Ne, prostě ne, pokud jí je do 35, má mít po lopatky dlouhé sestříhané a prostříhané vlasy, pokud nad 35, má mít melírovaný květák. Tak to děláme už desítky let, tak ať nevymýšlí blbosti. Tečka. Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 12:00 pm    Předmět: Citovat

Ať si je má dlouhé třeba kilometr, jenom by měla zapřemýšlet nad tou krční páteří a migrénama. Aby se jednou nedivila. Jak to začíná zasahovat do zdraví, je to problém.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 12:21 pm    Předmět: Citovat

Morganna: Myslím, že jestli je má takové z náboženských důvodů (Sikhismus, rastafariánství,...), tak u silněji věřících lidí prostě bude důležitější dodržování náboženstvím daných pravidel než to, aby je nebolelo za krkem. Silně věřícímu katolíkovi se bude taky těžko vysvětlovat, že by se neměl vůbec modlit, protože mu to nedělá dobře na jeho nemocná kolena...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 1:36 pm    Předmět: Citovat

Njn, já furt říkám, že tyhle umělá pravidla jsou k ničemu. Víra je důležitější než umělé zákazy a příkazy. To jsme ale už odbočili, že.

Každopádně je to na ní, chce je mít, stará se o ně fajn. Její boj. Vsadím se, že ona taky nepřesvědčuje okolí, jak je super mít kilometrové rasty. Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 8:10 pm    Předmět: Citovat

Je to její rozhodnutí, sluší jí to a pokud jí to stojí i za to bolení v zádech, je to jen a jen její věc. Osobně zastávám názor, že vlasy jsou manifestací svobody - každej si může nosit na hlavě, co chce, vyjádřit tím nějakej svůj postoj, náladu nebo víru či životní filozofii. Pokud je její láska k tak dlouhým vlasům silnější než problémy s páteří, jestliže jí nevadí strávit jejich mytím a údržbou několik hodin denně, pak jí do toho nemají lidi na netu co kecat nebo ji posílat do blázince - je to jen otázka priorit - pro někoho je větší priorita nemít zdravotní problémy, jiný vidí prioritu v extrémně dlouhých vlasech, které pro něj představují vzpomínky, vyznání, splněný sen či kdovíco ještě. Navíc pohnutky duchovního charakteru jsou hlubší než fyzické limity těla. Sama bych takové vlasy nechtěla, protože by mě moc svazovaly v pohybu a v životě vůbec, já beru ty svý jemný potvory jako symbol nespoutanosti, svobody a propojenosti s muzikou, kterou miluju, vláčet je za sebou jako okovy by se mi nechtělo, házet s nima na koncertech by bylo nebezpečný pro všechny kolem, pokud by to vůbec šlo, takže dlouhý háro ano, metrák zátěže na hlavě pro Yoko neee Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 6:35 pm    Předmět: Citovat

dlouhe ale ne moc hezke, u te pani matky

http://lesk.cas.sk/clanok/100561/z-lasky-rastu-vlasky-zeny-si-nechali-narast-4-metrove-vlasy.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.