Nováček zdraví DV :-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=61e211a98cc5560ea65b848d8cd0d8dfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eveline
0-7
0-7


Založen: 10.3.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 10:30 am    Předmět: Nováček zdraví DV :-) Citovat


Ahojky, zdravím všechny vlasáče, především pak hlavně ty, kteří se při dopoledni flákají stejně tak, jako já Wink Very Happy
Něco maliličkato o mě: Jmenuju se Eva, a své "milované" vlásky mám dlouhé cca po lopatky. Nebarvené - jsem docela (ale jen docela Smile ) spokojená s přírodní barvou, a dalo by se říct, že vcelku i trošku kvalitní. Proč teda "milované" v uvozovkách? Smile
Určitě mi dá za pravdu každý, kdo má typ vlasů jako já - husté a krepovité - že není nic horšího, než úprava těchto vlasů Very Happy To je známá věc, určitě se opakuju Smile Nejen, že nejsou vyloženě vlnité, takže z nich ve chvilce nevytvoříte krásné vlnky, ale zároveň nejsou v žádném případě rovné a narovnat je, je též nadlidský úkol Smile A když se náhodou omylem podaří vlásky narovnat, či navnit, stačí vylézt do vlhkého počasí, které je například právě teď (alespoň u nás Smile ) a je po srandě Very Happy Vlnky se napůl narovnají, rovné se napůl pokroutí a je na hlavě zase to, s čím jsme iks hodin doma bojovali Very Happy
Tímto si samozřejmě v žádném případě nechci stěžovat Smile Každodenní boj známe skoro všichni, ať jsou vlásky rovné, kudrnaté, jemné, nebo husté Smile
Takže pokud často bojujete jako já a nedaří se vám na hlavě vytvořit to, co si představujete, pište pište pište Smile Ráda se pobavím Wink Very Happy
Jinak se kdyžtak případně omlouvám za opakování tématu, ale je pro mě už docela těžké se tu zorientovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 10:37 am    Předmět: Citovat

Ahoj evline, vítej u nás.
Za chvíli se zorientuješ a najdeš ty správné témata pro tvé vlnité/kudrnaté vlasy. Ať se ti tu s námi líbí.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.