Henna Urtekram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dba06db150aa2ed4d15f572b05bcbd05Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dextra
21-40
21-40


Založen: 23.2.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 9:04 pm    Předmět: Citovat

Hennuji poprvé a zakoupila jsem si právě uto hennu odstín Red Wink (Snad) definitivně končím s chemickou barvou na vlasy a jen bych měla dotaz ohledně kombinace této henny s chemickou barvou. V návodu přímo píší, že se nesmí kombinovat s chem. barvami. Je to tak výslovně napsáno i u jiných? Třeba u henny z DM, Lush,...apod? Doufám v to, že bude stačit ten časový rozestup min. 4 týdny, jak zde na fóru píšete =) Pochopitelně vyzkouším zpočátku jen pramínek, mám strach =D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 9:07 pm    Předmět: Citovat

S lawsonii zadny problem nebyva, to se tyka spise cassie a indiga (tedy "blond" a "hnedych" odstinu) Smile Muze se stat, ze vlasy budou trochu vysusene a ze to na chemicky barvene casti chyti vyrazneji, ale zadna katastrofa by se dit nemela Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dextra
21-40
21-40


Založen: 23.2.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 9:16 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, tak uvidím, jak to dopadne Smile S tou výraznější barvou na vlasech chemicky barvených počítám a určitě to několik prvních pokusů bude boj. Navíc jsem ani na internetu nenašla žádnou fotku šlečny či paní, která by už tento odstín zkoušela Very Happy a o to větší překvapení to pro mne pak bude Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 9:36 pm    Předmět: Citovat

No, predpokladam, ze to obsahuje jen Lawsonia Inermis, takze to bude bud zrzave, nebo zrzavocervene Smile Tedka uz jen zalezi na intenzite, v jake ti to chyti ... (tzn jestli to bude svetle nebo tmave a jak moc zarive to bude Smile)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dextra
21-40
21-40


Založen: 23.2.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 10:53 pm    Předmět: Citovat

Ano, jen tohle a pak ještě tuším nějakou gumu, pro konzistenci Wink Ani jeden odstín by mi nevadil =) Budu jen ráda. Ovšem jiné to bude u odrostů, ale pořád to bude pro mou světlejší myší šeď oživení =D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.