Vlasová analýza
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49ba62ccb42b73c501ea1091a3090356Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peta5peta
0-7
0-7


Založen: 14.3.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 11:21 am    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Nemá to být spíš: http://www.poznejtesvevlasy.cz ?
Jinak nikde u fotek nemůžu najít jména.


Omlouvám se, máš pravdu je to www.poznejtesvevlasy.cz a fotky se najdou tak, že klikneš na mapu akcí,vybereš město a hned ti to ukáže dvě hostesky, které jsou v daném kraji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
damaXL
0-7
0-7


Založen: 22.3.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 11:47 am    Předmět: Re: K analýze vlasů jsem se nedostala!!! Citovat

peta5peta napsal:
Jen k tématu k analýze vlasů na www.poznejsvevlasy.cz
Nedávno jsem zavítala na Národní třídu do obchodního domu MY, kde jsem narazila na pracovnice týmu poznej sve vlasy. Teda přesně řečeno na jednu (statná, nakrátko ostříhaná), druhá po mém příchodu někam odběhla. Dotyčná, co tam zůstala (dle fotogalerie-Lenka Janulíková) si po celou dobu,kdy jsem v drogerii byla, hrála s telefonem, ze kterého nespustila oči. To bych však neřešila. Ale po mém dotazu na určitý výrobek se na mě paní Janulíková utrhla, že jestli něco chci, tak ať minutu počkám,že to snad vydržím?!? Prostě mi dala jasně najevo, ze ji ruším. Raději jsem šampon položila a bez nakoupení jsem prodejnu opustila. Prostě jsem měla smůla na blbou a nepříjemnou bábu!


Ahoj,
musím se přidat k tvýmu komentáři a souhlasit. Já ty dvě osoby potkala v drogerce na Budějovický na Praze 4. Věnovala se mi jen ta menší-podle fotek Michaela Hechtová. Ta druhá- Lenka Janulíková - s někým telefonovala a pořád se hihňala jak prdlá puberťačka! Ještě že mě obsluhovala ta Michaela!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.