různé varianty masky s medem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=476702e6b19c440240bf7d7f1f7c1e24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 11:47 am    Předmět: Citovat

Do té medovo-žloutkové masky bych šla, ale bojím se toho vajíčka, když to tady tak pročítám. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 2:04 pm    Předmět: Citovat

dangerkriss napsal:
Do té medovo-žloutkové masky bych šla, ale bojím se toho vajíčka, když to tady tak pročítám. Laughing


Když dáš jen žloutek, tak se ti ve vlasech nic nesrazí, pokud celé vejce, oplachuj nejdříve studenou vodou a až posléze přidávej na teplotě.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 3:03 pm    Předmět: Citovat

Tak uvidíme, dneska to snad stihnu vyzkoušet a doufám, že to pěkně půjde všechno dolů. Laughing
Jinak maska se dává po celé hlavě (ke kořínkům i po celé délce vlasů, zkrátka všude)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 5:57 pm    Předmět: Citovat

dangerkriss napsal:
Tak uvidíme, dneska to snad stihnu vyzkoušet a doufám, že to pěkně půjde všechno dolů. Laughing
Jinak maska se dává po celé hlavě (ke kořínkům i po celé délce vlasů, zkrátka všude)?


To je na tobě. Já dávám masky až ke kořínkům, přidávám i olej a vmasírovávám do pokožky - pak se mi vlasy opravdu méně mastí. Smýt mi to jde vždy dobře, ale třikrát šamponuju, ono je to nutné, aby byly vlasy opravdu čisté.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 6:34 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
dangerkriss napsal:
Tak uvidíme, dneska to snad stihnu vyzkoušet a doufám, že to pěkně půjde všechno dolů. Laughing
Jinak maska se dává po celé hlavě (ke kořínkům i po celé délce vlasů, zkrátka všude)?


To je na tobě. Já dávám masky až ke kořínkům, přidávám i olej a vmasírovávám do pokožky - pak se mi vlasy opravdu méně mastí. Smýt mi to jde vždy dobře, ale třikrát šamponuju, ono je to nutné, aby byly vlasy opravdu čisté.

Ja dávam od copu dole...zatiaľ som nevymákla spôsob ako to dať na celé vlasy aby to netieklo . Inak to vajíčka by som sa nebála, mne ide dole dobre (a dá sa vymiešať na sneh) a keď nie niejaké závratné množstvo ho na vlasoch aj tak nezostane Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jandria
41-80
41-80


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 12:41 pm    Předmět: Citovat

Tak jelikož ráda experimentuji a výsledek posledního experimentu byl opravdu krásný tak se podělím. Pokud to u vás nebude účinkovat, tak se omlouvám, ale každá máme vlasy jinéSmile.

Potřeby: med, kokosový olej, vajíčko, mléko.

Použití: Do mléka jsem dala med(aby to bylo polotekuté), přidala kokosový olej, poté pořádně rozmíchala a dala ohřát v mikrovlnce, aby se med pořádně "spojil" s mlékem, po vyndání je potřeba to znovu zamíchat. Nakonec sem přidala vajíčko, to jsem do toho klasicky "rozkvedlala" do mé masky a nad umyvadlem nanášela na vlasy. Je důležité to něčím pořádně přikrýt, protože tekutá konzistence má tendence ztékat z vlasů: tudíž s tím nejlépe být naložený ve vaně. Vlasy nakonec umýt šampónem(je potřeba opravdu pořádně) a na konce sem jen nanesla trošku balzámu. Vlasy krásné lesklé a nadýchané. Nemusíte mítstrach, že by med nešel dolů, protože díky mléku to jde obvzálště dobře dolů (jinak mléko s medem je výborné na celé tělo-pokožka je pak "miminkovská")

Když bude mít někdo chuť, tak vřele doporučuji:)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 2:53 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny Smile
Tak taky přidám trošku do mlýna:
experimentovala jsem s medem a vznikla mi maska (tekutá), která mi s mými vlasy provedla snad kouzlo Cool
1 žloutek jsem rozkvedlala s olivovým olejem (asi tak 3 lžíce??), pak v mikrovlnce rozehřála lžíci medu a nalila do směsi. Přilila jsem hrneček mléka, nasypala asi 2 lžíce instantního kafe (fuj), lžíci skořice, zamíchala a pak dala na umyté vlasy (i na pokožku hlavy) na 3/4 hodiny pod igelit.
Všude mi to teklo, ale vymylo se to v pohodě. Vymyla jsem šamponem a dala pak kondicionér do délek. Umyla a upravila, jak jsem zvyklá.
Vlasy jsou pevnější, hydratované, barva oživená a nemám tak suché konce.
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyImagine
41-80
41-80


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2013 4:39 pm    Předmět: Med? Citovat

Ahoj holky, máte někdo praxi s aplikací medu na vlasy, coby maska? Kadeřnice mi poradila, že je to prej něco skvělýho, dát čistej med na vlasy a pak jen důkladně omýt teplou vodou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2013 4:53 pm    Předmět: Citovat

Já bych to moc nedoporučovala. Když už med, tak něčím naředěný (olej, jogurt, majoneza). Jednak by ta voda na umytí musela být spíš horká než teplá (takže to se míjí účinkem, že... horká voda škodí) a potom teda cena. Když už, tak med od včelaře a představa, že sklenku za 200kč budu mít na 4-5 aplikací Rolling Eyes Tak to teda moc super neni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2013 5:08 pm    Předmět: Citovat

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1036&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Máš tu celé vlákno, tak si můžeš počíst. Pak je tu ještě vlákno o domácích maskách na vlasy, tam taky uričtě něco najdeš. Wink
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.