Míchání šampónů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fff1086f2c1ad6d637e0a644aa64cbecZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zatera
8-20
8-20


Založen: 30.8.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 10:27 pm    Předmět: Citovat

Když jsem byla malá, míchání šamponů byla moje oblíbená hra. Hrozně mě bavilo nalít si do dlaně dva, někdy i tři šampony a sledovat, jak mícháním mění barvu a zkoumat, jak to ve výsledku voní. Když už mi výsledná směs začínala stékat z ruky, napatlala jsem ji na hlavu a smyla.
Bohužel, nepamatuju si, jaké to mělo účinky, tehdy mi bylo docela jedno, co mám na hlavě (jediné, o co mi šlo, bylo mít dlouhé vlásky jako princezna :D). Nicméně hlava nekousala, vlasy nevypadaly, tak to asi žádná pohroma nebyla. :)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2012 7:58 am    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
V jednom článku jsem četla, že nějaká modelka přimíchává k šampónu rozpuštěný aspirin a že je to prý proti lupům. Mně to teda připadá jako pěknej dryák, co vy na to?

(Článek to byl tenhle, je to až úplně na konci. Jinak tam nic zajímavého není, akorát objevujou Ameriku s olejováním konečků Smile )

Já teda nevím..nedělala bych to.
A stejně jsem už asi deformovaná, ale mně připadá, že ty fotky, který tam někdo dal, jsou naprosto příšerný! Takový vlasy bych nechtěla! Laughing To mluvím o prvních dvou. Naomi Campbel tam má vlasy jak paruku, to je tak, když návrháři ,,potřebujou" černošku s úplně rovnejma vlasama. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 3:24 pm    Předmět: Citovat

mno aspirin je vlastně kyselina acetylsalicylová a bývá v kosmetice na vlasy i třeba na aknózní pleť běžně... jen nevím v jaký koncentraci je v aspirinu a kolik si toho daná modelka na hlavu dává... takže tohohle bych se tolik ani nebála Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po duben 15, 2013 1:40 pm    Předmět: Citovat

Smíchala jsem dohromady šampon s placentou Queen Helene a úplně na dně Klorane s quininem (protože mě štvala ta trocha na dně, odhadem bych to měla tak na pět, max. sedm použití) a nedoporučuji. Twisted Evil Voní to po Helence, barvu to má po Klorane,ale nějak se ta směs zdrcla-nahoře je tuhá hmota, která dříve byla tou perletí a zbytek je řídká tekutina. Protřepáním se obě složky zase spojí, ale je to ekelhaft Rolling Eyes No jo, pokus nevyšel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.