Rekordní doba s henou na hlavě a jak to dopadlo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e7aba675144eea2eb90b25b95e4b62b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vaše rekordní doba s henou na hlavě..
do tří hodin
12%
 12%  [ 38 ]
tři až pět hodin
14%
 14%  [ 44 ]
pět až sedm hodin
23%
 23%  [ 71 ]
sedm až deset hodin
17%
 17%  [ 51 ]
deset až třináct hodin
23%
 23%  [ 70 ]
déle
8%
 8%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 300

Autor Zpráva
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 10:40 am    Předmět: Citovat

Když jsem s hennou trávila dopoledne/odpoledne, tak jsem nikdy nevydržela déle než 4 nebo 5 hodin, pak mi to prostě už vadilo (i když žádné svědění nebo něco podobného nenastalo). Posledně jsem zkoušela dát hennu na noc, umíchala jsem hustější kašičku než běžně, abych minimalizovala nějaké vytékání z pod fólie během noci, a po jedenácté večer si hennu na vlasy napatlala. Ráno jsem vstala tuším kolem osmé (možná trochu později), takže dohromady to bylo necelých 9 hodin. Usínalo se mi docela špatně, nebylo to zrovna nejpohodlnější, ale nakonec jsem se vyspala - akorát mě z těch dvou velkých čepic bolelo za krkem Laughing Barva byla ale parádní, zářivá tmavozrzavočervená, mnohem výraznější než při denní proceduře. Teď uplynul asi měsíc a už je to znát, vlasy jsou sice stále pěkné, ale už "obyčejnější". Takže příště nechávám opět přes noc, ale začnu asi dříve. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 9:00 pm    Předmět: Citovat

Musím v souvislosti s tímto tématem vyznat lásku tomuto serveru:), neboť jsem se rozhodla zrealizovat další svoje nocování s hennou na hlavě, zatímco tentokráte s přítomností členů rodiny doma.. chyba !Very Happy... taťka energicky spouští znovu a znovu větrák s tím, že "to smrdí" Very Happy, tu a tam zase zazní hláška, "že mi ty vlasy do rána slezou", "že budou zelený",... atd. ... no zkrátka jsem za poblázněnýho pižďucha s turbanem na hlavě, pro kterýho tu není špetka pochopení Smile. A ségra, která si taky hennuje vlasy (byť nikdy ne přes noc), tu teď jako moje posila zrovna není Smile). Nu což, mám vás !:-* Smile
Jinak můj rekord je asi z tehdejšího víkendu cca 15 hodin (s bezbarvou hennou, zlatou blond raději přes noc nenechávám, aby moc neztmavlo), hennový snění jsem si dopřála už tak 6krát, a výsledek vždycky stál za to:)...jenže to některým lidem zkrátka nevysvětlíte. : )))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 10:25 am    Předmět: Citovat

takže musím sa pochváliť svojím rekordom od 18,30 večer do 11tej rána Smile
zatial som nespozorovala nič ine len že to viac smrdí Very Happy
snád to bude viac zregenerované Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roselaflore
0-7
0-7


Založen: 26.4.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 5:46 pm    Předmět: Citovat

Já mám hennou barveno teprve poprvé, tou z DM, měděně-červenou a vydržela sem to tak tři hodiny. Potom už jsem se nemohla dočkat, jak bude barvička vypadat. A docela mě to překvapilo, chtěla jsem spíše do rezava než do červena a povedlo se Very Happy A dokonce se to hodně blížilo i odstínu, který sem si představovala. Nechtěla jsem nic zářivého. Teď už mám tři týdny od barvení, a barva se mi ani moc nevymyla, spíš teď vypadá mnohem přirozeněji. Ale bohužel jsou vidět odrosty, tak se chystám barvit znovu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.