Osvedcene sposoby nanasania henny vlastnorucne a bez pomoci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4e7a5b87d78f51270fa11443992c041aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hepizuzu
8-20
8-20


Založen: 11.4.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 9:03 pm    Předmět: Aplikace Citovat

Tak jsem se rozhodla hennu nanest dnes, protoze pritel mi zdrhl do hospody a ja mam vecer pro sebe.. a reknu vam holky des Very Happy ja vas fakt vsechny obdivuju, ze si to tam zvladate napatlat Very Happy v pulce jsem mela chut to vzdat, protoze mi to nejak nevystacilo a musela jsem pridelavat dalsi.. jenze to sem zase moc zalila, takze mam pulku hlavy udelanou jen takovym roztokem Very Happy ja se fakt picnu. jsem zvedava, jaky bude vysledek. Necham to tam pres noc.

Jinak bordel fakt nehoraznej Very Happy kdyz jsem myla ted spinave nadobi od toho, tak ze me propadavaly ty hovinka z hlavy Very Happy a to mam folii a rucnik.. ale byla sem prekvapena, ze to slo ze vseho hezky smyt Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 6:15 am    Předmět: Citovat

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=3976
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 12:17 pm    Předmět: Citovat

Tak ja si hennu nanášam výhradne a iba sama Smile mám hennu Khadi ktorá má neskutočne skvelú konzistenciu po namiešaní všetkých prisad ktoré dávam. Musím povedať, že kúpelňa mi ostatne krásne čistá malinko zamazané umývadlo.

Začína klasicky spredu a robím malé cestičky smerom k ušiam aby som mala zafarbený ako to ja hovorím hlavne výklad Very Happy

Potom sa hodím na vaňu, predkloním sa a to isté absolvujem zozadu, nakoniec vmasírujem do dĺžok, a ešte asi 5 minút dôkladne masírujem pri celej hlave Smile Farba mi vyjde vždy nádherná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt květen 02, 2013 3:52 pm    Předmět: Citovat

Já už nevím, kam to napsat, tak to zkusím sem Laughing Zkoušel jste si někdo dělat hennou melíry? Pokud ano, tak jak jste bojovaly s nanášením a jaký byl výsledek? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.