stylingové přípravky pro objem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bf60d016d0b37839255ece8833446173Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 11:37 pm    Předmět: Citovat

Moje dojmy z pudru na objem got2be: Zhruba suhlasim s nazormi, ktore tu uz boli spomenute. Tiez mi po nom vlasy elektrizuju (ale to mi robia aj po detskom pudri, ktory niekedy pouzivam ako suchy sampon Embarassed). Tiez mam po nom vlasy ako drátěnku, ale to mi v podstate nevadi, som vdacna za vsetko co mi trochu zhrubne moje extremne jemne smyklave vlasy. Celkovo mi tento puder nedava obrovsky objem, ale vlasy su vdaka nemu pocitovo hrubsie, drzia tvar, nie su rozlietane a presne take nieco potrebujem. Co vidim ako nevyhodu je strata lesku, vlasy ostanu take zvlastne matne. A tiez dufam, ze nenici vlasy ako napr. lak, ktory vraj sposobuje uplne horory Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sonasona
41-80
41-80


Založen: 2.2.2011
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 3:33 pm    Předmět: Citovat

Neviem, ci to patri sem, ale nenasla som extra temu, ktora by sa venovala predaju vyrobkov.
V januari sa ku mne dostal Rootlifter Amplify znacky Matrix, ale velmi ho nepouzivam, neviem ako, nemam cas. Je v podstate plny. Ak by mal niekto z Bratislavy zaujem, predam za 10 eur. Len ludia z BA, posielat by sa to asi neoplatilo, to by bolo drahe. http://www3.images.coolspotters.com/photos/828113/matrix-total-results-amplify-wonder-boost-root-lifter-profile.jpg
Mozete mi napisat odkaz do profilu.
_________________

http://sonaoclock.blogspot.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.