"horní" vlasy suché, křehké, světlé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4eb56a3b4ff01817973e7a79b75fe8aaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2011 10:54 am    Předmět: Citovat

Juanitta, Meritka: Jsem ráda, že jsem poradila dobře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devildriverka
21-40
21-40


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 11:01 am    Předmět: Zdravé končeky ale poškodené vrchné vlasy Citovat

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či sa už niekto stretol s prípadom že mal zdravé končeky ale poškodené vrchné vlasy. Ja mám spodne vlasy o kúsok dlhšie ako vrchné ale nechápem ako môžu by tie končeky zdravé Very Happy môže to byť tím že si žehlím vlasy tak že si vyžehlím len ofinu a tie vrchné ale nie celé?? končeky su asi už najzdravšia časť na mojich vlasoch nedá sa to niako riešiť? Kebyže chcem strihať musela by som pod uši a to NIE! Very Happy Ďakujem za rady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 11:10 am    Předmět: Re: Zdravé končeky ale poškodené vrchné vlasy Citovat

Taky mám zdravé konečky a některé vrchní prameny poškozené, protože jsem si v pubertě dělala domácí melír, takže mi zůstaly spálené prameny, které postupně odstříhávám. Naštěstí mám jakžtakž husté vlas, takže se to ztratí. Bohužel mi příjde, že s těma poškozenýma ani ta nejlepší kosmetika nehne, takže jakž už jsem psala - postupně nechat odrůst a ušmiknout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devildriverka
21-40
21-40


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 11:18 am    Předmět: Citovat

ja som tiež mala melír to ma ani nenapadlo :/ hmm takže zase čakať len Sad no nevadí Ďakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 9:01 pm    Předmět: Citovat

No vidíš, já mam něco trochu podobného a melír jsem nikdy neměla (ani nejspíš nebudu, jak to tak čtu). Mně pomohlo koupit neoplachovací kondicionér. Jestli chceš mít ty vrchní vlasy rovný, asi by stálo za vyzkoušení nějaký regenerační patlátko (napadá mě třeba od Isany z Rosmanna) s vyrovnávacím efektem a nežehlit. Asi nebude výsledek tak dokonalej jako když žehlíš, ale myslim, že žehlička je hlavní devastátor...

A hlavně nechoď ke kadeřnici, protože by ti to šmikla moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 9:08 pm    Předmět: Citovat

Zehlicka je zlo ... pokud mas znicene jen ty casti, ktere zehlis, je to jasne: prestat zehlit ... vlasy se tim sice neuzdravi (ty uz bohuzel "uzdravi" jen nuzky, drive ci pozdeji), ale alespon nebudes dal "rasovat" nove prirustky ... no a casem to odroste, postupne to odstrihas a budes mit vlasy jak z pohadky Smile

Bohuzel zadne pripravky na tepelnou ochranu to stejne nespasi, je to spis reklamni tahak.

Takze trpelivost, peci (oleje atd) a pevne nervy .. Smile Ve foru je spousta tipu, jak pecovat o poskozene vlasy aspon tak, aby se to poskozeni dal nesirilo, takze tam urcite najdes neco, co ti bude vyhovovat Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devildriverka
21-40
21-40


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 9:16 pm    Předmět: Citovat

tá žehlička je veru zlo a poriadne k tomu na moje vlasy je to vlasovražda Sad tak dakujem baby za rady pokúsim sa to žehlenie obmedziť na minimum Smile najlepšie úplne čo bude ťažké Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devildriverka
21-40
21-40


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 9:21 pm    Předmět: Citovat

Harik - ku kaderníčke už nikdy !! strihá ma mamina ja mám normálne už fobiu z kaderníčok Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.