Nová funkce na vyžádání: Sledování témat :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ccc78608dbe15b57a4a3b116d68ff05aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 6:36 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Tree napsal:
ale vždyt v emajlu je i odkaz na kterým se dá posílání zrušit Crying or Very sad já díky těmto emajlům vim co se děje a nemusim hledat v tématech Sad

nedá se to udělat tak aby se posílaly jen těm co budou chtít?


No jo, jenže když ukončíš sledování tématu a pak do něj vložíš další příspěvek, tak ho zas sledovat začneš Confused Ale já myslím že by se to mohlo dát nějak udělat, aby si člověk zvolil, jestli obecně témata sledovat chce nebo ne.
Kdyby na to měl Admin čas, bylo by to super! Embarassed Very Happy

Vždyť si to můžeš odkliknout už při tom zadávání příspěvku, pod oknem, kam se píše test, je možnost Upozornit mne, přijde-li odpověď. Jen by možná mohlo jít nastavit, aby to tam nebylo automaticky zakliknuté, že by si to člověk musel zakliknout a ne odkliknout, jestli mi rozumíte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 10:13 pm    Předmět: Citovat

Dani, jo, rozumím Ti, a myslím si že to by opravdu pomohlo... já totiž na to odklikávání prostě zapomínám Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.