2012- FAKT alebo FIKCIA?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1766aa730897cfeb6ae9b20a87dea6f7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 3:23 pm    Předmět: Citovat

Je to tak. Dle mého názoru jsou muslimové, černoši atd. pěkně vychcaní, s prominutím, a čerpají z toho, že v Evropě a v USA se nejvíce propaguje humanismus a multi-kulti. Kdyby aspoň někdo v EU měl rozum, tak mu dojde, že přísunem těchto imigrantů se naprosto změní struktura a povaha Evropy. Mně osobně se moc nelíbí, že tady budou mít volný pohyb islámští extremisté a já se pořád budu muset bát, že se mi nějaký sexy opálený mladíček odpálí před ksichtem.
Čas je relativní, kalendář a čas celkově si jen vymysleli lidé, aby věděli, kdy jim jede autobus a na kolik mají chodit do práce, případně v kolik hodin půjde jejich oblíbený film. Všechno stárne, všechny živočišné i rostlinné druhy jednou zaniknou, ale my jsme jediní, kteří to počítáme. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 5:36 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Je to tak. Dle mého názoru jsou muslimové, černoši atd. pěkně vychcaní, s prominutím, a čerpají z toho, že v Evropě a v USA se nejvíce propaguje humanismus a multi-kulti. Kdyby aspoň někdo v EU měl rozum, tak mu dojde, že přísunem těchto imigrantů se naprosto změní struktura a povaha Evropy. Mně osobně se moc nelíbí, že tady budou mít volný pohyb islámští extremisté a já se pořád budu muset bát, že se mi nějaký sexy opálený mladíček odpálí před ksichtem.
Čas je relativní, kalendář a čas celkově si jen vymysleli lidé, aby věděli, kdy jim jede autobus a na kolik mají chodit do práce, případně v kolik hodin půjde jejich oblíbený film. Všechno stárne, všechny živočišné i rostlinné druhy jednou zaniknou, ale my jsme jediní, kteří to počítáme. Wink


Jednotky času vycházejí z oběhů vesmírných těles. V případě majského kalendáře (nejen mayského, pak jsou tu staří Egypťané atak) sluneční soustavy kolem galaxie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 11:46 am    Předmět: Citovat

Teď jsem viděla ta Mayská proroctví a den potom dokument Home a nějak mi to secvaklo dohromady : ) Nemyslím si, že 21.12.2012 se stane nějaká katastrofa a šlus, všechno zemře, ale spíš to bude přelom pro další věci-obávám se, že spíš ty negativní jako víc zemětřesení, záplav, hladina moří stoupne, ledovce roztají atd., což asi část lidstva "zredukuje". A myslím si, že postupně se asi lidi dopracují k tomu, že budou muset začít zase od začátku tak jako žili v pravěku, protože civilizace už nebude udržitelná.
Jo, a ještě k tomu zemětřesení v Japonsku (teď zas bylo další), můj přítel si myslí, že to dělají Američani HAARPem.
Každopádně mě zamrzely ty komentáře k Home na čsfd ve stylu "praštění ekoteroristi a greenpísáci, blabla"...myslím, že lidi, co se tomuhle vysmívají se budou hodně brzo divit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 11:56 am    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Jo, a ještě k tomu zemětřesení v Japonsku (teď zas bylo další), můj přítel si myslí, že to dělají Američani HAARPem.

To si myslím taky Smile A zaslechla jsem něco o tom, že radiace je po havárii té elektrárny na některých místech ještě vyšší než za Černobylu. Samozřejmě z oficiálních zpráv se člověk nikdy nic nedoví, je to stejné dnes jako tehdy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 1:52 pm    Předmět: Citovat

A little bit of radiation is not so bad for you. You can grow longer hair, or extra arms and legs Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 2:10 pm    Předmět: Citovat

To je jen špatný výklad Mayského proroctví. Nemá být konec světa, jen se mayský kalendář přehoupne do dalšího cyklu. Oni věří, že je s tím spojená nějaká výrazná změna v chování lidstva- k lepšímu, a že začne nová civilizace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 3:05 pm    Předmět: Citovat

Po dlhodobom pátraní som prišla na toto: 2012 určite nebude koniec sveta, lebo som v obchode videla sáčkovú polievku, ktorá má záruku do 2013, takže...hádam by to nevyrábali len tak Very Happy

Na odľahčenie témy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saxana
8-20
8-20


Založen: 2.8.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 3:49 pm    Předmět: Citovat

medunka napsal:
To je jen špatný výklad Mayského proroctví. Nemá být konec světa, jen se mayský kalendář přehoupne do dalšího cyklu. Oni věří, že je s tím spojená nějaká výrazná změna v chování lidstva- k lepšímu, a že začne nová civilizace.


Kéž by, to opravdu doufám Smile už by vážně bylo načase začít být civilizování -už konečně(jelikož technika není civiliz.,to může být jen duchovní posun). Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 4:52 pm    Předmět: Citovat

Jinak se nechci opakovat, ale jeden z mých oblíbených citátů mého oblíbeného S. J. Lece:
Od konce světa si toho moc neslibujte.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po červen 17, 2013 1:05 am    Předmět: Citovat

No, tak ten datum byl, a…nic se nestalo. Velké překvapení…Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.