spatřené dlouhovlásky.. i třeba ne s nejdelšími vlasy :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=16ac64d4d270045edfd99ecadf78e01bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2006 11:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidi.

Pisu do fora poprve. Wink

Myslim si ze dlouhovlasky jsou vsude, ale ze by byla nekde vetsi hustota dlohovlasek, tak to nevim. Ale videl jsem jich spoustu. - do pasu, pod pas a dokonce jsem videl zenu co mela cop do pasu a zase zpatky. To bylo v Praze na nadrazi tak nevim odkud byla.Ale je to tak 15 let. V Asi je jedna(mozna vic) vietnamka ta ma vlasy pod kolena. Oni ty asiatky maj stejne nejak delsi vlasy nez je prumer. Shocked Zkuste www.tlhw.com

Jo a taky podobny je to i v rusku. To by jste koukali Shocked

Zatim ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 6:57 pm    Předmět: 3za3 Citovat

Dneska jsem zrovna viděla 3 dlouhovlásky na nádraží během asi 3 minut. Taková koncentrace....až jsem se divila, jestli nebyl nějakej sraz, Cool ale vůbec k sobě nepatřily. Dvě měly vlasy rozpuštěný pod pas a jedna zapletenej cop taky pod pas. Jinak jsem viděla nejdelší vlasy asi pod zadek a to u dvou sester.
Návrat nahoru
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 3:54 pm    Předmět: Komentar Citovat

Kdyz jsem pred tydnem letel do Spanelska, tak jsem na prazskem letisti videl dve dlouhovlasky s vlasy na zadek, tedy na jeho zacatek. Ta, co se mnou letela, je mela krasne, kvalitni, bez ofiny a stazene do culiku, takze rozpustene by byly jeste delsi. Byla to krasna zena, ktere to velmi sluselo, a nejspis Spanelka. Mela muzsky doprovod. A i kdyz sedela o par rad prede mnou, nestacil jsem pochytit, jestli mluvi cesky, spanelsky nebo jinym jazykem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2006 11:27 am    Předmět: Citovat

Včera jsem byl nakupovat v Globusu - obchod'ák - a jak jsem tak chodil, napočítal jsem celkem 10 prodavaček u pultů , co měly vlasy v ohonu po pás... Laughing Wink - Globus je v Chomutově
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobinka1987
21-40
21-40


Založen: 15.2.2013
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 4:49 pm    Předmět: Citovat

ach jo...já bych taky chtěla mít vlasy po zadek...jenže coa nadělat, když je mám strašně jemný, kudrnatý a nerostou potvůrky!!!???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.