Monoi Tiaré
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6d318dcebdd0c6774369268eb569c4cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 11:51 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
No já jsem z té vanilky úplně vyplácaná, furt to musim očichávat, já totiž zbožňuju slaďoučké vůně Embarassed Třeba ten Ylang mi vůní připomínal ocet....nevím, moc mi nevoněl...ta slečna v tom obchůdku mi ještě nabízela jiný druh Monoi, myslím úplně jinou značku, ale já ze strachu, že to nebude ten "pravý" jsem si vzala tenhle...teda ...spíš jsem neváhala už jenom kvůli té vůni Embarassed Laughing Laughing
A souhlasím s pivoňkou, také bych nejraději plýtvala po kapičkách, ale budiž, dneska ty dvě lžičky na zábal obětuji Embarassed s ničím to asi nemám míchat, prostě dvě lžičky rozpatlat po vlasech ? Smile


no já jsem tak nějak zjsitila, že ylang ylang mi moc nevoní, strašně těžká vůně to je, přestože mám sladké vůně ráda, tak tady to je nějak mírně řečeno zvláštní, ale samozřejmě chápu, že někomu to vonět může hodně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 9:32 am    Předmět: Monoi tiaré na Slovensku Citovat

Ahojte, chcela by som sa spýtať či niekto zo Slovenska zohnal tento olej u nás, poprípade aká je vaša spokojnosť s ním? Neviem či mám šancu to zohnať v nejakom obchode alebo len objednať z netu. Možno niekto z Bratislavy o tom vie. moc vám ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 12:01 pm    Předmět: Citovat

No objednat z netu muzes naprikald odsud - http://www.yinyang.cz/monoi-tiare-tahiti/. Nebo z naturkosmetics, nenasla jsem nikde levnejsi nez za ty 400,-, ale zato vydrzi fakt dlouho.

Nevim, jestli to sezenes nekde v kamennych obchodech - s tim je na SLovensku docela problem.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 11:02 pm    Předmět: Citovat

nejaké Monoi tiaré som videla v Naturshope v Bratislave na Dunajskej ulici č. 29....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 2:30 pm    Předmět: Citovat

Na internetu jsem viděla teď novinku Monoi s vůní jasmínu. Nevíte někdo jak voní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červen 20, 2010 7:57 pm    Předmět: Citovat

sice už tu dlouho nikdo nepsal...ale nevíte kde by se v Ostravě, či jiném blízkém městě daly tyto oleje koupit? chci si k nim první čichnout, ať vím do čeho jdu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 6:46 pm    Předmět: Citovat

Nevíte někdo jestli je opravdu znatelný rozdíl mezi tímto olejem a normálními - třeba od Saloosu?
Ptám se hlavně kvůli té ceně, která je nemalá Rolling Eyes , ale jinak se mi tenhle olej hrozně líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tajga
81-160
81-160


Založen: 28.5.2013
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 2:05 pm    Předmět: Citovat

Pokusím se oživit trošku toto téma Very Happy

Máte někdo zkušenosti s tímto šampónem?
http://www.tahiti-tiare.cz/25-sampon-monoi-tiare-original-3540750004402.html

Nebo jakýmkoliv z řady Monoi Tahiti?
Je to bez parabenů, silikonů, netestováno na zvířatech. Mám od nich olej na pokožku a jsem vcelku spokojená, ale přeci jen vlasy jsou něco jiného a levné to není.

Prosím prosím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.