Chystáme se ke kadeřníkovi/právě jsme u něj byly(i)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=139c7fccd2cecd430de7202c3410cc22Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Juliška
0-7
0-7


Založen: 18.4.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 11:55 am    Předmět: prosiim o radu Citovat

chcela by som sa opytat ci je mozna reklamacia spolocenskeho ucesu u kadernicky?....ide o to ze ked som sa objednavala povedala mi ze to bude tak 18 eur ale nakoniec to bolo 34 eur co sa mi zda strasne vela a este som s tym vobec nebola spokojna a bolo to strasne neodborne bola som z toho uplne sklamana :/ aspom keby mi nieco z tych penazi vratila :/ a kym som to dala dole vypadlo mi strasne vela vlasou prosiiiiim viete mi niako poradit???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 12:09 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že je možné asi jedině rovnou odmítnout zaplatit (v tomhle případě teda asi zapletit víc než domluvenou cenu), ale nejsem právník...Bonee Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninka
81-160
81-160


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 12:19 pm    Předmět: Re: prosiim o radu Citovat

Juliška napsal:
chcela by som sa opytat ci je mozna reklamacia spolocenskeho ucesu u kadernicky?....ide o to ze ked som sa objednavala povedala mi ze to bude tak 18 eur ale nakoniec to bolo 34 eur co sa mi zda strasne vela a este som s tym vobec nebola spokojna a bolo to strasne neodborne bola som z toho uplne sklamana :/ aspom keby mi nieco z tych penazi vratila :/ a kym som to dala dole vypadlo mi strasne vela vlasou prosiiiiim viete mi niako poradit???


No ak si už tých 34 eur zaplatila, tak neviem či už teraz niečo poriešiš, pretože tým si vlastne vyslovila akoby "súhlas" s tou sumou (jediné na čo sa môžeš spoliehať je dobrá vôľa tej kaderníčky). Mala si sa ozvať vtedy na mieste pri platení a odmietnuť zaplatiť takú vysokú sumu s odvolaním sa na vašu predchádzajúcu dohodu o cene. A ak si nebola spokojná s účesom a chcela si niečo inak, tak sa tiež bolo potrebné ozvať tam pri/po učesaní. Okrem toho, kaderníčka by mala mať zverejnený cenník, nevieš aké ceny má uvedené tam?
Inak ti bohužiaľ poradiť neviem, ak sa ti s tým nič nepodarí spraviť, budeš mať aspoň poučenie do budúcna... Confused
_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
Eleanor Roosevelt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinek
0-7
0-7


Založen: 4.12.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 9:10 pm    Předmět: vlasy Citovat

Ahoj holky,
jsem tu poprve a chtěla bych poradit co s vlasama. Chci nějakou změnu ale nevim přesně jakej střih taky jsem přemýšlela že bych si nechala dorůst ofinu, ale nevím jestli by mi to slušelo dá se říct že jí mám pořád a mám celkem vysoke čelo bohužel a tak jak jí mám ted se mi už nějak nelíbí. Hodila jsem sem nějaké fotky sice narychlo ale snad budou stačit. Kdybyste měli naějaká nápad tak budu jedině ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kllara
81-160
81-160


Založen: 30.8.2011
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 9:20 pm    Předmět: Re: vlasy Citovat

Lucinek napsal:
Ahoj holky,
jsem tu poprve a chtěla bych poradit co s vlasama. Chci nějakou změnu ale nevim přesně jakej střih taky jsem přemýšlela že bych si nechala dorůst ofinu, ale nevím jestli by mi to slušelo dá se říct že jí mám pořád a mám celkem vysoke čelo bohužel a tak jak jí mám ted se mi už nějak nelíbí. Hodila jsem sem nějaké fotky sice narychlo ale snad budou stačit. Kdybyste měli naějaká nápad tak budu jedině ráda Smile


Na te fotce "rozpuštěné vlasy" ti to moc sluší, já bych nic neměnila, ofinu bych asi odrůst nenechala, sluší ti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninka
81-160
81-160


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 9:53 pm    Předmět: Re: vlasy Citovat

Lucinek napsal:
Ahoj holky,
jsem tu poprve a chtěla bych poradit co s vlasama. Chci nějakou změnu ale nevim přesně jakej střih taky jsem přemýšlela že bych si nechala dorůst ofinu, ale nevím jestli by mi to slušelo dá se říct že jí mám pořád a mám celkem vysoke čelo bohužel a tak jak jí mám ted se mi už nějak nelíbí. Hodila jsem sem nějaké fotky sice narychlo ale snad budou stačit. Kdybyste měli naějaká nápad tak budu jedině ráda Smile


Asi sa ti to nebude veľmi páčiť, keďže píšeš, že chceš zmenu, ale ja súhlasím s tým, že ti to takto veľmi svedčí, aj tá ofina Wink Možno je to len nejaký prechodný pocit, skús vydržať, aby ti nejaké to ostrihanie po čase neprišlo ľúto. A účes možno obmeniť aj iným spôsobom - sem-tam vlásky zvlniť, zapliesť, vyčesať... Dá sa toho veľa, skús pozrieť nejaké účesové videá na youtube, odkedy som ich začala sledovať, ani si nepamätám, kedy som naposledy mala rozpustené vlasy... Wink
_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
Eleanor Roosevelt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinek
0-7
0-7


Založen: 4.12.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 10:21 pm    Předmět: Re: vlasy Citovat

mě právě přijdou jak je mám jen rovný takový nezajímavý chtělo by to asi nějak sestříhat a i tu ofinu bych třeba jinak chtěla ale to vůbec nevim jak občas se mi třeba líbí jak jí má naka holčina střiženou ale to bych si jí musela vyfotit Very Happy jinak si chci nějakou kulmu pořídit a zkusit to zvlnit jenže mám ty vlasy celkem dost jemný tak nevím jestli mi to bude držet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kllara
81-160
81-160


Založen: 30.8.2011
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 10:34 pm    Předmět: Re: vlasy Citovat

Lucinek napsal:
mě právě přijdou jak je mám jen rovný takový nezajímavý chtělo by to asi nějak sestříhat a i tu ofinu bych třeba jinak chtěla ale to vůbec nevim jak občas se mi třeba líbí jak jí má naka holčina střiženou ale to bych si jí musela vyfotit Very Happy jinak si chci nějakou kulmu pořídit a zkusit to zvlnit jenže mám ty vlasy celkem dost jemný tak nevím jestli mi to bude držet


Já ten pocit měla letos v lednu taky... bohužel jsem podlehla a nechala si vlasy sestříhat po ramena, v domění, že pak budu mít aspon větší objem a půjde s vlasama něco dělat. No myslím, že jsem toho začala litovat hned druhý den a taky jsem to obrečela:-D.. vlasy byly "oškubané", žádný objem něměly a držely tvar ještě hůř než když byly dlouhé.. a jelikož mám široký obličej, tak jsem stím "mikádem" vypadala strašně... no ted jsem na dlouho vyléčená a u žádné kadeřnice mě už nikdo neuvidí.

Tak si skus vlasy nechat jen nějak sestříhat, ale chce to dobrou kadeřnici, aby jsi neskončila s oškubanými vlasy jako já. Ale ofinu jsi určitě nech, ta je na tobě super.. Smile každopádně ofinu si mužeš vždycky sepnout na stranu, když ji zrovna nebudeš chtít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 6:44 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem přišla od kadeřnice. Za můj život jsem byla u kadeřnice všeho všudy 4x a nikdy jsem nebyla spokojená, vždycky mě stříhala máma. Dneska se konečně zadařilo, našla jsem kadečnici, která mě ostříhala podle mých proseb, nestříhala zbytečně, jemně zacházela s vlasama a ještě jsme si pokecaly Smile Předložila jsem tuto fotografi: http://www.moneka.cz/fotogalerie/8-sluzby/kadernictvi/84-foto-dam-pol a dopadlo to celkem podobně, i když mně se vlasy budou více vlnit. A to jsem se dnešního stříhání hrozně bála Smile[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.