Kondicionéry bez silikonů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=952216b7a606d47cdce8333e9c89f093Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 8:55 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak to určitě trochu pomůže (ta kopřiva). V kombinaci s tím kondicionérem by to mohlo fungovat. Myslím ale že žádný jiný už v drogeriích není, na netu možná - něco profi - ale z obchodů už si asi nevybavuju nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 8:56 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem si vzpomněla na Garnier Natural s kakaem myslím, ale ten v sobě asi silikon mít bude a mně osobně kondicionery od Garnier Nartural nesedly, konečky jsem měla po nich vysušené, ale jen moje zkušennost. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 9:04 pm    Předmět: Citovat

Déscantes: No, to jsi mi potvrdila, co jsem si myslela, že jich víc už není. (Jinak při prolézání drogerek jsem třeba už neviděla ani Gliss Kurr nebo Niveu na hnědé vlasy, ty jsem kdysi používala, že by tak celkově tyhle šampony a kondiše mizely? Ale to už je mimo téma.)

Jája_: Mrknu se po něm, jaké má složení, dík za tip. Kondiš od Garnier jsem měla zatím jeden a seděl mi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 9:12 pm    Předmět: Citovat

Glisskur na hnědé vlasy asi zrušili, já jsem používala dřív šampon, byl dobrý. Ale silikony v něm byly, asi v obou. Ještě mě napadl Toni a Guy, ti kdysi měli barevné šampony a kondicionery v Rossmannovi, ale myslím že už je taky stáhli. Nicméně koupit by se to mělo dát Smile někde, ale kde netuším a asi by to bylo komplikované, a stejně v tom silikony nejspíš budou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 9:29 pm    Předmět: Citovat

Jj, v Glisskuru i Nivee byly silikony. Já s nima byla spokojená tak střídavě, první dva týdny jo, pak jsem měla vlasy hnusné, umaštěné, splihlé se suchými konečky - a to mi právě dělají silikony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 9:04 am    Předmět: Citovat

Fructis objem a hustota:
Mám normálně dojem, že mi po něm neplihnou vlasy! Taky je bez silikonu a pro mě lepšejší než alverde. Ale měla jsem ho zatím jen občas půjčený od tchýně, tak doufám, že když si ho koupím, nebude mi doma fungovat jinak.. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RoseRose
41-80
41-80


Založen: 22.7.2012
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 9:46 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem zkusila Gliss Kur - fialovou řadu. Mám šampon a kondicioner, obojí bez silikonů a přijdou mi perfektní. Pěna a sérum z téže řady už ale silikony obsahuje, tak je nepoužívám. Myslím ale, že s šamponem a kondišem si zatím perfektně vystačím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 1:34 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych na ty své sucháče použít kondicionér/masku. když už tak z profipotřeb = dobrý Laughing . po zadání všech parametrů my vyšlo nejlíp toto
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=3553
sice v tom nejsou silikony a sulfáty a parabeny, ale je to samý alkohol... Confused ten přece vlasy taky vysušuje.. a vůbec to složení mně děsí. Co myslíte, je skoro lepší nepoužívat nic, než toto, ne..?

Složení: VODA, CETEARYL ALCOHOL, HYDROGENATED TALLOW, TRIMONIUM CHLORIDE, LAURYL ALCOHOL, TRIETHANOLAMINE, MYRISTYL ALCOHOL, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, LAWSONIA INERMIS EXTRACT, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, CARBOXYMETHYL CHITIN.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.