dlouhé vlasy a atopický ekzém
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e20ab4767b19f50640fd0789479f445dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 10:30 am    Předmět: Citovat

já teda na ekzém nemůžu nic bylinného.. akorát se mi to více podráždí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 4:41 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem zkusila jablečný ocet a docela to pomáhá. Sice zatím žádný zázračný efekt, ale zarudlá kůže se zklidnila a mín to svědí.
Polévám se ve sprše hodně naředěným roztokem. Ideál je prý použít skoro čistý ocet, takže budu postupně ubírat vodu.

Jinak mažu nejvíc přírodními oleji a to zásadně hned po sprše. Jak dám na suchou kůži tak je to katastrofa u všech mastí.

Občas si koupím v lékárně ambiderman a přimíchám si do toho trochu oleje. To taky ujde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 9:43 pm    Předmět: Citovat

všechny ty, které trápí ekzém v hlavě: naběhněte do drogérek a kupte BIONE konopný šampon.

Během 2 týdnů se ekzém RAPIDNĚ zlepšil. Hlava mě nesvědí (jen občas, asi jako každý, se poškrábu). Ložiska se hojí - už nejsou rudá, ale světlounká. Hodně pouští kůži, ale myslím si že je to tím ozdravným procesem. Vlasy skvěle voní (aspon mě to voní), šampon skvěle pění bez SLS... Já už o něm psala chvalozpěv ve vlákně BIONE, ale musím to zmínit i tady. Nejlepší šampon EVER za 80kč? Perfektní!! Na to, že jsem musela používat různé kortikoidní masti, dehtový šampon apod. - a vše pomohlo trochu a na chvíli - je tohle pro mě fakt zázrak...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 8:37 am    Předmět: Citovat

Dala bys prosím nějaký odkaz? Mě se to do vlasů lehce začíná rozlézat, tak bych ho zkusila, snad to zastaví... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 11:50 am    Předmět: Citovat

tady je recenze co jsem psala já na blog:
http://littleowlsbeautyworld.blogspot.cz/2012/10/bione-pripravky-na-vlasy.html

a tady ofiko stránky: http://www.bionecosmetics.cz/

ta kosmetika se dá sehnat spíš v těch malých nesíťových drogeriích, v jasmínu a v tetě.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaculinka208
0-7
0-7


Založen: 9.4.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 12:35 pm    Předmět: co účinného na atopický exém Citovat

Dobrý den, velice ráda bych Vám také poradila jak na alergie a atopický exém,s čím máme dobrou zkušenost my....snad Vám tím dám také alespoň nějakou naději na zlepšení.My objevili a užíváme už nějakou dobu něco, co je pro exematiky i jiné zdravotní problémy opravdu a upřímně hodně dobré!.Náš teď už dvouletý syn začal ve třech měsících trpět na alergie a s tím spojené i exémy.Hodně se mu to dělalo na rukách, nožičkách a potom už i na obličeji,škrábal si to až do krve,byli jsme zoufalí! Nepřišli jsme vůbec na to co mu vlastně vadí,na co má alergii.Skončili jsme nakonec na alergologii a kožním...Pak jsme se dozvěděli o čínských bylinkách od OKG a zkusili je,i když ze začátku s nedůvěrou...protože těch všelijakých přípravků už je k dostání hrozně moc a připadalo nám to všechno už stejné,jen v jiné krabičce...a všechno jen vyhozené peníze...Ale tohle nás OPRAVDU A UPŘÍMNĚ NEZKLAMALO!!
Malý užívá už skoro tři měsíce jak vnitřně,tak i promazáváme kůžičku těmi bylinkami a je momentálně úplně bez exému a jí cokoliv!Neškrábe se a to už žádný Fenistil ani jiná antihistaminika od ledna nebereme.. opravdu super:-) Určitě to chce nějaký čas na zlepšení,protože tohle je určitě dlouhodobější záležitost,ale věřím,že my jsme teď na dobré cestě,bylinky pořád užíváme raději dál a jsme s nimi strašně moc spokojení... myslím si,že důležité je vyčistit tělo od všech jedů a toxinů v těle nahromaděných,odkyselit celé tělo,zkrátka řešit tu příčinu nemoci a né jenom ten důsledek,který se objeví na kůži až nakonec v podobě exémů , máme tendenci to stále mazat mastmi jen zvenčí a neřešíme vůbec to, co se děje uvnitř těla! Nikdy není pozdě začít řešit to jinou cestou než jen antihistaminiky a kortikoidy,to je až ta poslední možnost..chce to jen rozhodnout se a chtít to změnit od základu...a pomohá to nejen nám, zde je reakce dalších lidí, to mluví za vše..

edit moderátor: odkaz odstraněn pro podezření na reklamu, pro umístění reklamy na stránkách kontaktujte admina na aha@dlouhevlasy.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelitschko
21-40
21-40


Založen: 15.12.2012
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 9:23 pm    Předmět: Citovat

jsem atopik od malinka, prošla jsem rukama poloviny kožařů a bylinkářů v čr. Trpím na ekzémy ve vlasech, v loketních jamkách, tříslech a pod koleny. Právě těmi vlasy to začalo - děsně jsem se škrábala, měla jsem rozdělaný obrovský ekzém, kvůli svědění jsem myla denně, vlasy jsem měla v nejhorším místě podholený (nad krkem, zbytek dlouhý, mám docela husté vlasy, takže se to ztratilo), abych mohla pravidelně promazávat, nakonec jsem šla nakrátko. Ekzém jsem měla pořád, to samozřejmě nepomůže. Pomohla mi radikální změna v péči - přešla jsem na přírodní kosmetiku, následně na no poo, která mi zcela vyhovuje. Dost mi pomohly oplachy vinným octem, kterými to vlastně všechno začalo. Pomohla jsem si jídlem - žádné polotovary, co nejméně kupovaného jídla, míň solit, hodně pít. Tím jsem se zbavila ekzému v hlavě. Na zbytku těla byl (a občas ještě je) pořád. Mýdlo už jsem nepoužila celé roky (když nepočítám ruce a občas nohy), vyloučila jsem veškerá tělová mléka a další míchané věci, jednou do týdne použiju na vlhkou kůži po sprše nějaký fajnový olej (spokojená jsem s alverďáckými směsmi - jsou nedráždivé). A nakonec to, k čemu jsem se vlastně chtěla dostat - při sprchování vždycky vmasíruju do ekzému dávku neředěného vinného octa, po chvíli jen lehce opláchnu vodou a už nepromašťuju. Tohle mi dost pomáhá udržet ekzém na uzdě, snad to pomůže i někomu dalšímu ;) A ještě není úplně marné částečně vyloučit lepek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2013 5:18 pm    Předmět: Citovat

Holky (a kluci Very Happy), pokud vám nedělá problém zajet do Prahy, nebo tady přímo bydlíte, tak .....

edit moderátor: odkaz odstraněn pro podezření na reklamu, pro umístění reklamy na stránkách nás kontaktujte na partneri@dlouhevlasy.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.