Barva vlasů a povaha nositele
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b166d81838bcdb331f7d886af00f592eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 6:41 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Cherry7 napsal:
... hmmm.. zapomnela jsem koupit kyblik, tak mozna to zitra priberu Smile Dekuju za radu! Smile))


Duvod se vzdycky najde Laughing Twisted Evil


Ne, fuj, nedoporucuju! Very Happy
Nejde to smyt z rukou, z vany, z umakartove steny, kdovi co to dela na vlasech Very Happy Hned jsem to musela smyt, kdyz jsem videla tu paseku v koupelne Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavča1
8-20
8-20


Založen: 13.5.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 9:47 am    Předmět: Citovat

holky, to je luxusní téma Smile přímo pro mně Smile
Já jsem se barvila cca okolo 15 ti let na černou. V 18ti jsem se vdala a manžel ze mě chtěl mít přirozenou hnědovlásku. Nevím jak jsem to vydržela, ale zvládla jsem to a nechala jsem tu černou odrůst. Od té doby jsem nebyla u kadeřnice. Jen párkrát na zastřižení konečků.
Do černé už bych nikdy nešla, ale já jsem taková, že se bojím jít do všeho. Nejsem na experimentování. Nojo, holt znamení panny Smile O všem moc přemýšlím a analyzuji Wink
V hnědé se cítím dobře. Líbilo by se mi, kdybych jí měla i o kousek světlejší, nějaká nádech do zrz. Líbí se mi moc taková přírodní světle hnědá- medová a s nádechem do zrz. Ovšem ja sebe se bojím dát cokoliv. Líbila by se mi i čistá henna na vlasech..
Zřejmě ale půjdu zatím jen do Cassie. Chtěla bych zkusit pro regeneraci alespoň 5x si jí dát, s medem a heřmánkem Smile
A teď prosím o radu: Bude tato Cassia
http://www.byliny-prodej.cz/sindex.php?akc=detail&idvyrb=89
stejně kvalitní jako od firmy Khadí? Moc děkuji všem, které můj příspěvek neodradil a dočetly ho do konce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 9:57 am    Předmět: Citovat

Neměla jsem nikdy Khadí, ale cassia z prodeje bylin byla velmi dobrá - evidentně čerstvá (či čerstvě namletá?), protože po otevření ten sáček fakt dost intenzivně voněl. A dobře se mi s ní pracovalo - nedrolila se jak Hennecolor. Za mě můžu doporučit.

Jinak se podívej do těchhle vláken pro nějaké reference:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=273559
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=46369
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 11:59 am    Předmět: Citovat

A jestli chceš nádech do zrz, můžeš do cassie přisypat trošku čisté henny Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavča1
8-20
8-20


Založen: 13.5.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 12:29 pm    Předmět: Citovat

Holky, moc děkuji za rady Smile

Tak Cassia je již objednaná i s heřmánkem. Jen nevím, zda je lepší ten klasický, nebo římský. Vzala jsem oba. Sice budu chvilku čekat, protože paní to nemá na skladě, ale zas to bude čerstvé, snad Smile
Pak napíšu, jak je kvalitní, jak se rozmíchává, drží, atd. Smile
Ještě pro ty z vás, které hennují čistou hennou, našla jsem za super peníz tady:

http://www.manahuna.cz/manahuna/eshop/2-1-Prirodni-barviva/0/5/33-Henna-cervena

Nemám zatím skoro žádné zkušenosti, barvila jsem dceru jen Lamdou Egyptskou a teď zrovna mám pro ní objednanou hennu Tazarine a ibišek Smile
Ale možná jí časem zkusím a také dám vědět.
Dceři je už 16 let, to píšu pro jistotu, abyste se nehrozili, že hennuju malou holčičku Laughing Wink Idea

Na tu hennu Tazarine jsem taky zvědavá a samozřejmě dám všem vědět. Ať tu jen nečerpám informace já, ale ať můžu taky poradit.
Já jsem si jednou nanášela tu Khadí Cassii a je skvělá, nic mi nepadalo z hlavy a krásně se s ní pracovalo. Normálně jsem jí nechala přes noc, s medem a heřmánkem a zdálo se mi, že moje vlasy mají mírný odstín do zlatava. Hlavně na sluníčku to je vidět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavča1
8-20
8-20


Založen: 13.5.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 12:33 pm    Předmět: Citovat

Ježiš, já vůbec nepíšu k tématu Sad
Holky, já se moc omlouvám, jsem tu nová a dělám blbosti. Musím se tu zorientovat.... Ale já chtěla jen poděkovat a taky poradit to málo, co vím Smile
Tak snad se na mě nebudete zlobit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 12:34 pm    Předmět: Citovat

pavca1: Henna je neskodna, ta malym holcickam neublizi Wink A ohledne offtopicu ... vsak ono to nevadi Laughing Porad je to o henne, tak coz Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 1:12 am    Předmět: Citovat

Zajímavé téma - myslím, že ho zase otevřu Smile

Já si třeba nepřijdu, že bych měnila povahu podle barvy vlasů; naopak pozoruji, že se vždycky barvím na odstín, který tak nějak odpovídá tomu, v jakém zrovna jsem období života. Vzdor v sedmnácti? Modrá! Larpaření v osmnácti? Červená! Pocit, že bych si měla najít práci a vypadat u toho seriózně? Přírodní odstíny.

Ale nemyslím si, že bych se jakkoli uvnitř měnila. Jen trochu reguluji, jak na mě bude pohlížet okolí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.