Leze nám to do peněz? :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f04b5b0c06e596247cde88fbc050e79fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 7:47 am    Předmět: Citovat

Mě to do peněz UŽ neleze. Moje začátky na DV mě sice donutily finančně trochu krvácet, protože jsem musela všechno zkusit, musela jsem všechno mít a navíc jsem v té době chodila každý měsíc na zastřihování podkovy a na melíry, takže se mi péče a údržba dost prodražily. Teďkom si vystačím s jedním šamponem třeba tři měsíce při denním mytí, vždycky trošičku šamponu přeliju do jiné lahvičky a doleju až doplna vodou a myju takhle zředěným, tak ušetřím i takhle, a jeden Alverde kondiš mi vydrží přibližně osm měsíců, protože ho používám úplně mikroskopické množství a jen asi tak co čtvtý den. Ofinu si stříhám sama, konečky taky a kilo henny z prodeje bylin mi snad taky aspoň rok vydrží, henním každý měsíc, zezačátku to bylo každý týden, aby se barva uhnízdila a nevymývala se. Česat se nečešu, takže hřebeny nepotřebuju, ale pro případ nouze (když už musím vypadat nějak fakt reprezentativně) mám obyč dřevěný hřeben nevím odkud za neznámou cenu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 7:33 pm    Předmět: Citovat

Nevím kam to napsat, tak to píšu sem...zkoušeli jste někdy spočítat kolik jste už do vlasů investovali?? Já se teď snažila vzpomenout si na všechno, co jsem za poslední 4 roky, co se snažím o dlouhé vlasy, koupila a teda málem mě trefil šlak...určitě jsem na plno věcí zapomněla, protože toho bylo tolik...ale i tak jsem na částce několika tisíců!!!! Shocked to prostě není možný! Ono se to nezdá, ale třeba jen za hennu jsem za ty 4 roky dala tak 2 000,- pak šampony, 40,- je vlastně málo, ale za 4 roky když jich bylo bůhví kolik...hodně jsem taky dala za doplňky stravy a tak...no jsem opravdu zděšená Laughing Shocked za tu cenu bych mohla jet na týden k moři Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 7:46 pm    Předmět: Citovat

neskúšala. Nemám odvahu, práve presne preto, že by som došla k horibilným sumám Very Happy najvaic asi tiež henna a doplnky výživy, plus oleje Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 7:54 pm    Předmět: Citovat

Radsi ne Very Happy prave jsem udelala poradek ve sve "kosmeticke skrini" a vzhledem k tomu, ze objem vyhozenych veci (prazdnych i proslych plnych) dal dokupy tri velke odpadkove pytle ... a to nepocitam to, co sem spotrebovala ...

nevedomost je krasna vec Laughing

Na nasi obhajobu budiz receno, ze to, co my utratime za hennu za ctyri roky, nekteri utrati za jedinou navstevu kadernictvi ... Embarassed

Takze na tom vlastne nejsme tak zle Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 8:03 pm    Předmět: Citovat

vychází mi to cca a dva až dva a pul tisíce ročně( i s vitamíny). hodně mi to nepřijde. Udržba krátkého střihu mě přišla na 4x 600kč za rok. Kde jsou barvy, šampony, masky, tužidla....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 8:22 pm    Předmět: Citovat

wensdy, uklidnila si mě, mě to taky vychází tak necelý 2 tisíce na rok i s vitamíny, jsou v tom ale i kartáče, které mám na několik let ještě dopředu, prostě všechno co se týká vlasů...a znám lidi, kteří nechají u kadeřnice 700,- za jednu návštěvu a těch návštěv je ročně několik...já u kadeřnice nechám tak 30,- za konečky a ofinu jednou za půl roku Laughing ale když na mě vykoukla ta suma z kalkulačky tak se mi udělalo mdlo... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 8:10 am    Předmět: Citovat

Ahoj, snažím se nic moc nekupovat. V obchodě se vždy zastavím a vzpomínám na to, jak jsem naposledy vyhazovala nepoužitou kosmetiku. Pak mě ta touhla po nakupování trochu přejde. Ale co kupovat nutně musím.... masku na konečky asi každý měsíc. Bez ní, bych měla délku o mnoho kratší. Takže ročně spolu s šampony to dělá cca. 1500,-.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 9:30 am    Předmět: Citovat

Leze,hrozně.Pořád něco kupuji.Šampony,tonovací šampon,kondicioneri,masky,vitamíny(ty už ne),olejíčky,kartáče..,no leze mě to dost do peněz,a to nepočítám kadeřnici:(
Ale zase já mám z těch věcí velkou radost,vy snad ne?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.