článek "Jaký šampon je ten můj?"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=be98f89f221d8288c278b2cfada44b13Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 11:14 pm    Předmět: Citovat

Oblíbených šamponů mám více, ale nejlepší balzám pro mé vlasy je tento: http://www.biooo.cz/vyzivny-vlasovy-balzam-nobilis-tilia-p-4742.html Občas ho střídám s jiným, aby si vlasy nezvykly, ale k tomuto se vždycky vrátím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 3:52 am    Předmět: Citovat

Tak som teda dala na Vaše rady a kúpila som si Balea MED Ultra Sensitive a vau, ozaj som to potrebovala, rátam že ešte tak 2x ho použijem a konečne si nebudem musieť umývať vlasy každý druhý deň, lebo absolútne nezaťažuje, nemastí, vlasy mám nadýchané a super. Ďakujem baby Wink

Inak ma dosť prekvapilo, že aj do detských šampónov dávajú SLS alebo Ammonium Sulfate, parfumy a parabény, myslela som, že aspoň deťom spravia niečo bez chémie. Shocked

A k Alverde Amaranth- mám kondicionér a ten mi až tak nevyhovuje. Asi je až moc výživný, lebo mám po ňom ťažké vlasy a dávala som ho len do dĺžok. Skôr na príležitostné použitie by som povedala...Šampón som neskúšala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 11:44 am    Předmět: Citovat

Nelliana: To je bohuzel celkem rozsireny mytus ze detske veci jsou bez chemie ... je to prave naopak. Zejmena ty komercni, proflaknute znacky se chemii prakticky jen hemzi (ropne derivaty, sulfaty atd.)

Jinak cg k nalezeni "toho praveho" samponu Smile Mozna bude potrebovat jednou za cas prostridat s necim jinym (na jedno umyti), ale jinak je fakt super Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 2:48 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Az vypatlam tak 70% vsech samponu, co se mi nahromadily, tak jdu do toho Amarantovyho taky Smile Ma bajecne ohlasy, jak tak tady porad ctu Smile)


Naozaj ten šampónik doporučujem samozrejme závisí to aj od typu vlasov,ale mne urobil neskutočne dobre!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 1:26 pm    Předmět: Citovat

jednoznačně schauma Smile ... ostatní šampony mi dělaly pěkný vlasy jen ze začátku a pak to bylo snad ještě horší Confused schauma odstranila všechny problémy co jsem s vláskama měla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.