Umí muži pečovat kvalitně o své dlouhé vlasy ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=596ea5792d128a56e0378cd4c6315353Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Umí muži pečovat kvalitně o své dlouhé vlasy ?
ANO.
20%
 20%  [ 14 ]
ANO, ale až když jsou poučeni.
57%
 57%  [ 40 ]
Spiše NE, protože...
17%
 17%  [ 12 ]
NE.
5%
 5%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 70

Autor Zpráva
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2011 4:24 pm    Předmět: Citovat

A kdo že by potřeboval proškolit ? Very Happy kluky neškolím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2011 6:08 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
A kdo že by potřeboval proškolit ? Very Happy kluky neškolím Laughing


Možná by ty naše ježky nebylo o čem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2011 10:13 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Stejně by mě nebrali vážně (kluci) Wink a holky by ze mě měli srandu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 9:55 am    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Very Happy Stejně by mě nebrali vážně (kluci) Wink a holky by ze mě měli srandu Smile


Copak tvé okolí si z tebe dělá srandu? Našim bych dala do čumáku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 11:42 am    Předmět: Citovat

To je trochu silné slovo ale sem tam se něco najde....
Nejbližší kamarádi vědí jak se chovám ke vlasům a jednou za čas když se sejdou slova tak si rejpnou ale v dobrém Smile '
Pak jsou takový kteří nevědí vůbec nic Very Happy a poslední jsou tací kteří něco tuší ale mlčej jak hroby Smile Very Happy

-Nepočítám na zábavách vyholený lebky ty maj srandu ze všech vlasů Twisted Evil tam je nejlepší vlasy nějak schovat Rolling Eyes uvedu takovej menší příklad: Když tam budu s vlasama které jsou neudržované,nečesané prostě nic moc tak začne řvát ostříhej se špíno....A druhá část příkladu je : že když tam přijdu s krásně upravenou hřívou tak prostě bude mít taky plnou tlamu keců Confused Very Happy

Já si prostě nevyberu Arrow což pozor neházím všechny lebkouky do jednoho pytle jsou takový kteří když viděj máničku tak okamžitě začnou si brát do huby vlasy ale jsou i takový kteří si vlasu všimnou ale je jim jedno jestli jsou dlouhý 5 cm nebo 100 cm Smile

Takže sem radši když ta péče vidět je Razz koukám že jsem kapátko utekl od téma né ? Idea Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enkaustik
0-7
0-7


Založen: 1.9.2013
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so září 07, 2013 4:06 pm    Předmět: Proč o své vlasy nepečují to nevím..... Citovat

...... protože když si třetí den neumyju vlasy tak mě samotnému je to nepříjemné a to mám polodlouhé vlasy. Vždyť je dost přípravků kdy jdou vlasy pěkně česat. Idea Mě vyhovuje a vřele doporučuju TVAROVACÍ SPREY NA VLASY - BALEA TREND UP (zakoupil jsem v drogerii DM), který se aktivuje teplým vzduchem při fénování. jen se nastříká ze 20ti cm na mokré vlasy. Docela solidně drží tvar a to si aplikuju jen málo. No a ještě ten příjemný pocit když jsou vlasy umyté a vyfénované jak pěkně vypadají !!! Kašlete na demagogický názor že je úprava vlasů jen pro ženy. Že by měly být upravené jen ženy? To je přeci hovadina !!! Jak by vypadala žena s mastnýma neupravenýma vlasama? Asi nic hezkého že? To samé chlapi !!! Když vidím muže s mastným ocáskem vzadu je mi na nic. Naštěstí je k vidění dost chlapů s nádhernou upravenou hřívou a nebo se skvělým pleteným francouzským copem a tak doufám, že rapidně ubývá mužů kteří o své vlasy nedbají. Možná že kdyby autorky článků o péče o vlasech psali o obém pohlaví, situace by se značně zlepšila. Osobně jsem bez předsudků, bez ostychu protože v upravených vlasech se prostě cítím a vypadám líp. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 4:59 pm    Předmět: Citovat

Nop, tak přítel má kudrnaté vlásky pod ramena a sám se češe stylem - popadni kartáč, zamotej do vlasů a tahej dolů - tj. si zpřetrhá polovinu vlasů a ve výsledku má vrchní polovinu o třetinu kratší než tu spodní, která je před nájezdy kartáče chráněná. Nejlepší ale je, když se nečeše vůbec - má pak takové krásné kudrlinky, které ale do druhého dne po umytí nevydrží Evil or Very Mad
Zatím tedy hledám něco, co by mu kudrlinky zajistilo o něco delší dobu - všechny rady vítány Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 7:35 pm    Předmět: Citovat

To snad není možný, ten můj má stejné vlásky a jak vidím, i stejný způsob česání Very Happy . Už se na to nemůžu dívat, vždycky mu jen připomenu že má česat od konečků a raději jdu pryč. Plus ten jeho kartáč ma na sobě asi 10 cm vrstvu vyčesaných vlasů Very Happy a málem mi zničil tangle treezer, který před ním raději schovávám. Jinak jemu na kudrny pomáhá kokosový olej Wink vždycky má prstýnky do dalšího umytí. Jen nevím co s tou jeho pokožkou, hrozně ho svědí a pořád se drbe až do krve. Chtěla jsem mu zkusit dát hennu, ale oznámil mi, že "blatisko" na hlavě nechce. A taky zažil menší šok, když mě jednou viděl ve vaně, jak si smývám hennu. Začal křičet že je v koupelně samara Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enkaustik
0-7
0-7


Založen: 1.9.2013
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 8:03 pm    Předmět: TEE TREE OIL Citovat

To snad není možný, ten můj má stejné vlásky a jak vidím, i stejný způsob česání Very Happy . Už se na to nemůžu dívat, vždycky ............
Až do krve, to je jak z horroru!!! Je možné že má nějakou infekci a nebo suchou pokožku a nebo špatně umytou hlavu. Jak si ji myje? Mohu doporučit TEE TREE OIL PŘÍPADNĚ TINKTURU Z JADER GREPŮ které mají dezinfekční a protiplísňové účinky, pro výživu pokožky potíé aplikujte RAKYTNÍKOVÝ OLEJ. Váš milý musí děsně trpět a tak držím palce k uzdravení vlasů a pokožky. Doporučuju ten sprey na vlasy v mém minulém příspěvku. Narozdíl od laků které lepí vlasy tento nikoli!!! Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 8:34 pm    Předmět: Re: TEE TREE OIL Citovat

Děkuju moc za rady, určitě zkusíme Smile Hlavu si myje v záklonu a myslím že pořádně nesmývá, koupila jsem mu šampon a kondicioner od alverde, ted používá eucerin. Taky mě napadá, není-li to tvrdou vodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.