Masky - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=882ec2beee3c410216f9298128d93658Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 12:01 pm    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
Napadla mě Hair Doctor nebo Marylin


Marylin jsem kdysi dostala a moc zázračná mi nepřišla. To mi lépe zabral domácí gel ze lněných semínek se žloutkem a troškou oleje... Smile
(a čistě přírodní není ani jedna Wink )
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caletto 3
0-7
0-7


Založen: 7.8.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 12:38 pm    Předmět: Re: Domácí masky Citovat

lethality napsal:
Caletto 3 napsal:
Moc prosím o pomoc =) chystám se vyzkoušet tu banánovou masku, která je popsána tady v jednom článku, bohužel jsem tam už nikde nenašla, čím ji mám smýt, jestli jenom vodou, nebo šamponem....nebo šamponem a poté ještě znovu kondicionérem. Nechci vypadat jako blb, ale v tomhle jsem ještě nevycválané tele, tak se nezlobte za blbý dotaz....já se příště zlepším, slibuju =)


já teda banánovou masku nikdy nedělala, ale myslím, že šampon bude třeba, představuju si to jako hustou mazlavou směs, to bys asi jen vodou nesmyla, hlavně jestli je v tom i olej... a s kondicionérem uvidíš, jestli bude potřeba, pokud budou vlasy po spláchnutí šamponu hezké, klouzavé, vyživené, tak bych ten kondicionér asi nedala, ale můžeš zkusit, co to udělá s a pak třeba bez při dalším zábalu... tím už nic nezkazíš a uvidíš, co ti bude sedět... záleží taky jak si zvyklá a jaké máš vlasy Smile

ale určitě se toho neboj, kdyby se to nepovedlo, tak hlavu kdyžtak znovu pořádně umyješ Very Happy

Po dlouhé době jsem tu zase a musím se přiznat, že jsem to ještě nevyzkoušela (bratr mi sežral banány) =D ale díky za rady, hned jak budu mít možnost a čas, vyzkouším a dám sem své nové poznatky =D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 11:58 am    Předmět: Re: Masky - obecně Citovat

Denynka napsal:
Hele holky máte někdo zkušenosti s maskou ze žloutku a olivového oleje?

.................................................................................
docela dobré výsledky jsem viděla Smile akorát jsem udělala takovou menší chybičku Laughing opláchla jsem vlasy teplou vodou a jaksi se mi to na konečkách uvařilo Very Happy ale docela dobře ti šlo dolů Smile ... příště už jsem to smyla studenou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 12:10 pm    Předmět: Citovat

Tak mám na vlasech olivovej olej smíchanej s kokosákem a ještě trochou vlasového krému od Valey Smile Very Happy tak jsem zvědavá, co z toho vzejde.
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.