Jak často hennujete?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=59c6cfd3b08276a8539a32fc9b790888Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak často (v průměru) "patláte" na svoje vlásky hennu?
Jednou týdně nebo častěji
3%
 3%  [ 9 ]
Méně než jednou týdně, ale častěji než jednou měsíčně
23%
 23%  [ 69 ]
Jednou za měsíc
47%
 47%  [ 138 ]
Méně než jednou za měsíc, ale častěji než jednou za tři měsíce
16%
 16%  [ 48 ]
Méně než jednou za tři měsíce, ale častěji než jednou za půl roku
6%
 6%  [ 19 ]
Jednou za půl roku nebo méně často
1%
 1%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 288

Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 12:14 pm    Předmět: Jak často hennujete? Citovat

Zajímalo by mě, jak často si hennu dáváte, a jestli častějším nebo méně častým aplikováním dosahujete odlišných výsledků. Jak často jste ochotni hennovací proceduru, špinavou koupelnu a několikahodinový zábal na hlavě podstoupit? A co na to vaši blízcí? Kdy se vám henna začne vymývat natolik, že musíte přidat další vrstvu? Stalo se třeba někomu, že by mu vlasy po henně zplihly, protože aplikoval moc často? Nebo se dokonce začaly lámat nebo vypadávat? Já mám v plánu hennovat jednou měsíčně, a moje maminka mi při každé příležitosti opakuje, že to je moc často. Nevím, jak na to přišla, sama má zkušenost především s chemickými barvami. Takže mě zajímá vaše zkušenost a váš názor...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 3:13 pm    Předmět: Re: Jak často hennujete? Citovat

Slunéčko napsal:
Zajímalo by mě, jak často si hennu dáváte, a jestli častějším nebo méně častým aplikováním dosahujete odlišných výsledků. Jak často jste ochotni hennovací proceduru, špinavou koupelnu a několikahodinový zábal na hlavě podstoupit? A co na to vaši blízcí? Kdy se vám henna začne vymývat natolik, že musíte přidat další vrstvu? Stalo se třeba někomu, že by mu vlasy po henně zplihly, protože aplikoval moc často? Nebo se dokonce začaly lámat nebo vypadávat? Já mám v plánu hennovat jednou měsíčně, a moje maminka mi při každé příležitosti opakuje, že to je moc často. Nevím, jak na to přišla, sama má zkušenost především s chemickými barvami. Takže mě zajímá vaše zkušenost a váš názor...


Neni to moc casto, vzdyt chemicke barvy se normalne aplikouji po trech tydnech. Ja se barvim vetsinou jednou za mesic, ted to bylo vyjimecne za tri tydny. Takhle bych se barvila normalne, ale chybi finance, takze jednou mesicne je tak akorat. A me se henna ani moc nevymyva, jako spis odrusta...sice to vetsinou vidim jen ja, ale pto ten pocit..a po henne se ti vlasy jen tezko budou lamat - si myslim ja, nevim jak zbytek. A moc casto je pro me aplikace jednou tydne - ale to nema moc smyslu, ze?ta barva fakt vydrzi tak 3 tydny, mesic..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 3:53 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že hennování jednou za měsíc je úplně v pohodě, někdo hennuje každých 14 dní (pokud používá hennu z DM, ta se vymývá rychleji než hennecolor) a na kvalitu vlasů to má vliv spíš pozitivní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 4:56 pm    Předmět: Citovat

Já hennuju jednou za dva týdny, ale používám jen henu bezbarvou, takže s nějakým vymýváním problém nemám a doufám, že mi vlásky po tom zesílí a nebudou se tolik lámat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 5:06 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si doposud dala 2x bezbarvou hennecolor, ale jelikož mi henna nejde z vlasů ani po důkladném několikerém šamponování odstranit, asi ji používat přestanu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 8:59 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já jsem si doposud dala 2x bezbarvou hennecolor, ale jelikož mi henna nejde z vlasů ani po důkladném několikerém šamponování odstranit, asi ji používat přestanu Sad


Káťo, to by byla škoda. Confused Vím že máš hodně dlouhé vlásky, a tak máš s vymýváním spoustu práce, ale přesto si myslím, že není potřeba ani tak moc šamponovat, jako spíš pořádně sprchovat, dlouho a pořádným proudem vody, jednou rukou držím sprchu, druhou neustále prohrábávám vlasy, aby se voda dostala všude. Trvá to opravdu dlouho, ale henna jde dolů v pohodě, nikdy ani zbyteček.
Leda mě napadá, že bys měla hrubší vlasy a to blátíčko se Ti na ně nějak zachytilo a šlo pak špatně dolů - ale to je asi hloupost. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 10:37 am    Předmět: Citovat

Já bych spíš řekla, že máš vlasy extrémně husté, samotná délka by neměla při vymývání vadit.

Jinak napoprvé mi to taky nešlo vymýt, ještě skoro týden jsem lovila z hlavy hennové cucky, ale pak už to šlo.

A k anketě - snažím se hennovat jednou měsíčně, ale vzhledem k tomu, že dávám jen bezbarvou, nevidím nikde žádné odrosty, tak mě nic nenutí hennovat pravidelněji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 11:05 pm    Předmět: Citovat

ja pouzivam vitaminovou hennecolor, dnes jsem podruhe hennovala=) jediny co me tedy vzdy zarazi, je ze mi vzdy po hennovani (vymyti henny a prirodnim uschnuti), kdyz si vlasy jemne rozcesu kancakem, najednou vypadne hoodne vlasu... Crying or Very sad a to se ke svym vlaskum chovam tak pekne....ach jooo Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 3:58 pm    Předmět: Citovat

Když jsem s hennováním začínala - čistě jako experiment - použila jsem tu z DMka a potom mně to odradilo.. Na konci prosince jsem si ale koupila kaštanovou hennecolor a od té doby jsem hennovala už 4x Very Happy nějak mě chytlo to experimentování, navíc tam kromě oleje přidávám ještě i vajíčko a to mým vláskům dělá moc dobře, takže kromě barvení je to pro mě i maska.
A za tu dobu jsem se v tom tak zdokonalila, že jediné, co po tom zůstane špinavé, je starý ručník.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
ja pouzivam vitaminovou hennecolor, dnes jsem podruhe hennovala=) jediny co me tedy vzdy zarazi, je ze mi vzdy po hennovani (vymyti henny a prirodnim uschnuti), kdyz si vlasy jemne rozcesu kancakem, najednou vypadne hoodne vlasu... Crying or Very sad a to se ke svym vlaskum chovam tak pekne....ach jooo Sad


Taky mi vždycky vypadne hodně vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.